בפתח ישיבת הממשלה הבוקר התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לציון 15 שנה לאירועי ה-11 בספטמבר. "היום אנחנו מציינים 15 שנים למתקפת הטרור הרצחנית ב-11 בספטמבר. אנחנו זוכרים את הקורבנות, ליבנו עם המשפחות שלהם."

נתניהו בישיבת הממשלה הבוקר (11.9.16)

ראש הממשלה התייחס לצורך לאחד כוחות נגד הטרור האיסלמי  "אנחנו עומדים כתף אל כתף עם בעלת בריתנו האיתנה, ארה"ב. אנחנו עומדים כתף אל כתף עם כל עמי התרבות נגד הטרור של האיסלאם הקיצוני, שהוא פושה היום בכל העולם. כל העולם חייב להתאחד היום כדי להגן על עצמו מפני כוחות החושך הללו."

בנוסף התייחס נתניהו להסתה המתנהלת היום ברשתות החברתיות וסיפר כי משלחת של נציגי חברת פייסבוק הגיעה לישראל על מנת לשתף פעולה אם ישראל ולמגר את ההסתה המשתוללת ברשת "המאבק בטרור מתנהל גם ברשתות החברתיות, ולישראל הגיעה בימים אלה משלחת בכירה מחברת פייסבוק. המטרה כאן היא לשפר את שיתוף הפעולה נגד ההסתה, ההסתה לטרור ולרצח ברשת החברתית. האינטרנט הביא הרבה ברכה לאנושות, אבל מקופלת בו גם לצערנו קללה, כי גורמי הטרור וההסתה משתמשים באינטרנט כדי לפגוע באנושות. אנחנו נחושים להיאבק בתופעות אלה, ועל כן אני מברך על שיתוף הפעולה, או לפחות הרצון לשיתוף הפעולה שמגלה חברת פייסבוק, ואנחנו מקווים שהדבר הזה יניב תוצאות טובות יותר."  

חגי סימן טוב

חגי סימן טוב