ראש הממשלה בנימין נתניהו נואם הערב (חמישי) בכנס פעילי ליכוד לקראת ראש השנה בגני התערוכה. "אני נפעם כל פעם מהתמיכה בנו ובדרך הליכוד", "יחד נוסיף להנהיג את ישראל עוד שנים רבות", אמר נתניהו, בפני   אלפי פעילי ליכוד בגני התערוכה בתל אביב.

נתניהו תקף את התקשורת: "יש כלל פשוט – לא ביבי לא נוגעים".

בדבריו התייחס רה"מ להצעת החוק נגד העיתון ישראל היום ומתח ביקורת על התנהלות התקשורת בסיקור חברי הכנסת שהגישו אותה. "לא נכון להפוך יחסים בין כלי תקשורות ופוליטיקאים לחקירה פלילית".

נתניהו, הערב בגני התערוכה. צילום: בת אל בנימין

נתניהו המשיך והתייחס לחקירות בעניינו, "סיגרים כן – עטים לא", אמר ראש הממשלה. "זוהי התמצית של תחושת אי הצדק שמפעמת אצל רבים כל כך, אני מאמין שלא יירחק היום שבו הגורמים המוסמכים יגיעו לצדק ולאמת ויקבעו פשוט וחד – לא היה כלום ולכן גם לא יהיה כולם".

"אמשיך להנהיג את מדינת ישראל ולהנהיג אותה לפסגות חדשות"

"ערב חג הפסח אני רוצה לאחל לכם חג שמח בקרב משפחותיכם, בערב חג הפסח אני חושב על "והיגדת לבנך", אני חושב על שרשרת הדורות, כולנו יונקים ממקורותינו מאבות אבותינו".

"אני חושב על סבי הרב נתן מליקובסקי-נתניהו על אבי פרופסור בן ציון נתניהו, על אחי יוני זכרם לברכה, זהו מעיין ממנו אני יונק. סבי אבי ואחי ידעו שהקיום שלנו איננו דבר מובן מאליו, הוא תלוי בנו באמונה שלנו בחוסן שלנו, ומכאן ורק מכאן נובעת תחושת השליחות שלי והיא מניעה אותי לעבוד 16 שעות, לפעמים יותר ביום לטובת עם ישראל לטובת ילדינו, לטובת לנכדינו לטובת עתידנו".

"אני אמשיך להנהיג את מדינת ישראל ולהנהיג אותה לפסגות חדשות, חג חירות שמח, טיילו בארץ. ואכלו הרבה חרוסת!", סיים ראש שהממשלה לקול קריאות הקהל המריע.

בתחילת דבריו אמר נתניהו: "מיליוני אזרחים רואים את ההישגים הכבירים שלנו, שלי ושל הממשלה, והם יודעים להעריך אותה".

 

 

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20