תרו תעשיות רוקחות מרחיבה את סדרת המוצרים הדנטליים שלה ומשיקה ליין מוצרים חדש להלבנת השיניים: LACER BLANC. מדובר בטיפול מקצועי ומוכח מדעית להלבנת השיניים עם הגנה מרבית על השן, להסרה ומניעת כתמים ממשטח השן.

המוצרים מיוצרים על ידי חברת LACER  מובילה בתחום הדנטלי, מאושרים על ידי משרד הבריאות, אינם מכילים אלכוהול, ללא גלוטן וללא רכיבים מזיקים לשיניים.

LACER (לייסר), מותג מקצועי ואיכותי המיוצג בישראל על ידי חברת התרופות תרו הינו בעל מגוון פתרונות לבריאות הפה, משחות שיניים, ג'ל טיפולי, שטיפות פה, לשימוש יומיומי וכמענה לבעיות שיניים וחניכיים שונות. בימים אלה משיקה החברה מוצרים חדשים להלבנת שיניים-

LACER BLANC. הסדרה מסייעת בהחזרת הלובן הטבעי של השיניים עם הגנה אופטימלית של פלואוריד ורכיבים להרגעה והגנה על רגישות בחניכיים ובשיניים. טיפול מקצועי ומוכח מדעית להלבנת השיניים עם הגנה מרבית על השן להסרה ומניעת כתמים ממשטח השן. הסדרה מסייעת בהפחתת רובד חיידקים. שטיפת פה הינה ללא אלכוהול ואינה מותירה תחושת יובש או צריבה. המוצרים מכילים פוטסיום ציטראט הידוע ביעילותו בהפחתת רגישות בשיניים.

הסדרה כוללת משחת שיניים להלבנת השיניים בשימוש יומיומי  75 מ"ל ושטיפת פה 500 מ"ל:

LACER BLANC משחת שיניים- משחה להלבנת השיניים מכילה גרגרי סיליקה קטנים אשר אינם מזיקים לשן בשימוש לאורך זמן, מקדם שחיקה נמוך ביחס למשחות מלבינות אחרות. מכילה סודיום הקסמטה פוספט מלבין את השן מוכח מדעית כיעיל, PVP-  פולימר שיוצר שכבת הגנה על השן ומעצים אפקט הלבנה, מכילה פוטסיום ציטראט בריכוז גבוה יתרון חשוב ביותר בהגנה מפני רגישות במיוחד בעת שימוש במשחת שיניים להלבנה. מכילה סודיום פלאוריד 1500 בעל ריכוז אופטימלי להגנה על השיניים ואבץ להפחתת דימומים ודלקות.

LACER BLANC שטיפת פה – שטיפה להלבנת השיניים מכילה סודיום הקסמטהפוספט אשר מלבין את השן והוכח מדעית כיעיל.  מכילה PVP, פולימר שיוצר שכבת הגנה על השן, מגן מפני הכתמה. כמו כן, מכילה טוקופריל  אצטט (נגזרת של ויטמין E), פנטנול ושמן אקליפטוס בעלי אפקט הרגעה להגנה על החניכיים. מכילה פוטסיום ציטראט בריכוז גבוה, יתרון חשוב ביותר בהגנה מפני רגישות במיוחד בעת שימוש במשחת שיניים להלבנה, מטרתו להפחית רגישות כתוצאה מנסיגת חניכיים ודנטין חשוף או רגישות כתוצאה מהלבנה שנעשתה במרפאת שיניים. שטיפת הפה הינה טיפול משלים למשחת השיניים, תעמיק את אפקט ההלבנה ותשמור על הלובן הטבעי של השן.

המוצרים מתאימים לשימוש מגיל  12 ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

מחיר מומלץ לצרכן:

משחת שיניים להלבנת השיניים 75 מ"ל – 28 שקלים.

שטיפת פה להלבנת השיניים  500 מ"ל- 48 שקלים.

את המוצרים ניתן להשיג בעמדת רוקח בכל רשתות הפארם ובתי מרקחת פרטיים.

קופון הנחה של 30% דרך האתר: WWW.LACER.CO.IL

מערכת על המדף

מערכת על המדף