פאודה גרסת המציאות: בהמשך לדיווח אתמול על מעצרו של חשוד שבחודש שעבר פרץ את מחסום א-זעיים לכיוון ירושלים, תוך סיכון חיי הלוחמים שביצעו נוהל מעצר רכב חשוד שכלל ירי באוויר, משטרת ישראל מפרסמת היום את תיעוד מעצרו.

לוחמי יחידת המסתערבים של מג"ב ירושלים פשטו אתמול על הכפר הערבי בידו בכוחות סמויים וגלויים שפעלו לאיתורו של החשוד. במג"ב מספרים כי משאיתרו אותו הלוחמים במקום עבודתו, ניתן האות לביצוע המעצר שהחל על ידי הכוחות הסמויים שהיו בקרבתו והמשיך עם הגעה של כוחות גלויים בכדי לאבטח את פעילות המעצר ולשמור על ביטחון הלוחמים. החשוד בשנות ה-30 לחייו תושב בידו נעצר כאמור להמשך חקירה במשטרת ישראל.

"מבצע מורכב". כוח מסתערב במעצר בכפר בידו. צילום: דוברות המשטרה

 

"מדובר במבצע מורכב מאוד שמחייב פעולות רבות, אך במידה ואנו נדרשים לפעול בלוחות זמנים צפופים, אנו יודעים גם לבצע מעצרים מן הסוג הזה תוך זמן קצר מאוד מרגע קבלת התרעה או מידע מודיעיני משמעותי", אמר קצין מסתערבים שהשתתף במעצר.

במג"ב מוסרים כי "הפעילות הזו מוכיחה שוב שהזרוע הארוכה של משטרת ישראל לרבות היחידות המיוחדות של מג"ב תגיע לכל מקום ובכל זמן בכדי לעצור מבוקשים וחשודים בפעילות שסיכנה או עתידה לסכן את חיי אזרחי ישראל או הלוחמים המשרתים למענה".

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20