חברת החדשות פרסמה אמש (ו') תמלילים של הדברים שאמרה רעיית רה"מ, הגב' שרה נתניהו, בחקירתה במשרדי לה"ב 433.

"ניר חפץ הוא שקרן וכזבן, מעולם לא דיברתי עם עורך דין דוד שמרון על עניין העסקתו", אמרה נתניהו. "כשמני נפתלי העליל עליי במשטרה, חפץ, שהיה אז הדובר שלי, אמר עליו שהוא שקרן רמאי שמעליל עלילות ואסור להאמין לאף מילה שלו. עכשיו תחליפו את השם של מני בניר. אין לי מושג מה היא 'ועדת ההיתרים של מבקר המדינה', פעם ראשונה שאני שומעת את המונח הזה".

כזכור, אמש נחקרה נתניהו באזהרה במשך 3 שעות בחשד למסירת מידע כוזב למבקר המדינה. החקירה נפתחה בעקבות עדות שמסר יועץ התקשורת לשעבר, ניר חפץ, במסגרת הסכם עד מדינה בתיק "וואלה-בזק". עו"ד דוד שמרון צפוי להעיד בפרשה בהמשך.

לטענת חפץ, שכר הטרחה עבור שירותי הייעוץ לנתניהו היה אמור להיות מוסדר, לבקשתו, כתרומה לעמותה. עפ"י הנטען, נתניהו דיווחה באמצעות חשבוניות פיקטיביות כי תרמה כסף לעמותת 'יד שרה' כשבפועל הכסף לא הועבר.

באתר Ynet פורסם כי החוקרים חושדים כי 7,000 ש"ח אכן הועברו ל'יד שרה', אך לא כתרומה אלא כתשלום לציוד שנרכש עבור אביה של נתניהו. שרה הכחישה את הדברים והבהירה שהקבלות הוצאו 3 שנים לאחר שאביה הלך לעולמו.

פרקליטה של נתניהו, עו"ד יוסי כהן, מסר לאחר החקירה כי "כצפוי, בסיום החקירה יתברר שמדובר בעוד גיבוב כזבים וסיפורי מעשיות של עד המדינה ניר חפץ, שאין בהם כלום. כשהתיקים האחרים מתרסקים, ממציאים בדיות חדשות. עד מתי תימשך הרדיפה אחרי משפחת נתניהו?"

 

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20