שרת המשפטים, ח"כ איילת שקד, מתכוונת לדרוש את תיק המשפטים לעצמה, כך עולה מפוסט שפרסמה הערב (מוצ"ש).

שקד פרסמה תמונה עם הכיתוב 'שרת המשפטים לעוד 4 שנים' ואמרה בין היתר כי "המהפכה שעשינו עברה את נקודת האל-חזור, ואני אמשיך אותה בעזרתכם גם בקדנציה הבאה".

הוועדה למינוי שופטים בראשות השרה שקד. צילום: יונתן סינדל, פלאש90

 

עוד כתבה השרה: "משימת העל שהגדרתי לעצמי בתחילת הקדנציה, היתה להפוך את המערכת המשפטית למגוונת ומרוסנת יותר. להשמיע את קולו של הציבור, במקום שקולו לא נשמע בעבר"

 

שבוע טוב.לפני הכל, אני מבקשת לומר משהו לכל הישראלים הרבים, ששולחים לי דברי תמיכה בימים האחרונים: תודה. התמיכה שלכם…

פורסם על ידי ‏איילת שקד‏ ב- יום שבת, 19 בינואר 2019

 

השרה התייחסה גם למתקפות עליה בעקבות חשיפת הפרשה המשפטית בה חשוד יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה: "המתקפות עלי מצד אלה שחשו בעלי הבית, אינן פוסקות. רק התירוצים משתנים. והפעם, ציוצים צדקניים המנסים לשרבב את שמי ללא כל בסיס לפרשה הנחקרת", אמרה שקד.

עו"ד אפי נוה. צילום: מרים אלסטר – פלאש 90

 

"הצדקנים בעיני עצמם, המצייצים לכל עבר, מאמינים שהדרך לעצור את המהפיכה היא באמצעות הטלת רפש בי", תקפה שקד את מי שקושר אותה לפרשת נוה.

 

"אין לי ספק, שרשויות אכיפת החוק בישראל יגיעו לחקר האמת. אם מישהו צריך לתת את הדין, כך יקרה. אבל לא ניתן לאיש, באמצעות שקרים והסתה, לעצור את מה שהתחלנו לעשות", סיכמה.

כזכור, שקד הקימה יחד עם שר החינוך, נפתלי בנט, את מפלגת 'הימין החדש' במטרה ליצור כוח פוליטי עצמאי. כעת נראה כי אחת המטרות שהציבו השניים היא שימור תפקיד שרת המשפטים בידי שקד.

 

אלון מליק

אלון מליק