שלומי דורה. צילום: מתוך הפייסבוק
שלומי דורה. צילום: מתוך פייסבוק

 

במכבי חיפה עשויים להציע למו אלאך למנות מאמן ישראלי עד לסיום העונה אם ההולנדי האנק פרייזר אותו המנהל המקצועי רוצה לא יעזוב את ויטסה ארנהיים. שלומי דורה, מאמן הפועל עכו שפוטר בתחילת העונה מהקבוצה בטוח כי יש לו את היכולת לעזור למכבי חיפה לפחות עד לסיום העונה. ״הגיע הזמן להפסיק ללטף את השחקנים במכבי חיפה. אחרי הפסד להפועל עכו מישהו שם צריך להפוך שולחן ולא ללטף אותם. אין לי ספק שאני יכול לעזור למכבי חיפה ולעשות שם עבודה טובה״, אמר דורה בראיון לרדיו צפון.

בינתיים הלחץ במועדון אצל ראשי הקבוצה והאוהדים מהדחה בגביע מול הפועל תל אביב ביום ראשון במושבה גדול מאוד. כ-40 אוהדים מארגון הקופים נכנסו לאימון בכפר גלים הערב והעבירו מסר ברור לשחקנים שעליהם להתאמץ ולהציג יכולת ומוטיבציה המתאימה לתנאים לשכר שהם מקבלים. האוהדים זרקו רימוני עשן ואמצעי פירוטכניקה וצעקו לשחקנים להתעורר לפני שהם יפעלו נגדם ביציעים. האימון הופסק והשחקנים נכנסו לחדר ההלבשה עד שאנשי המועדון דיברו עם האוהדים וביקשו מהם לפנות את המגרש.

מאור בוזגלו עבר היום (ה') באנגליה ניתוח במיניסקוס. בהתייעצות עם המומחים בהולנד ובאנגליה הוחלט כי בוזגלו לא ינותח לשחזור הרצועה הצולבת עד לתוצאות הארתרוסקופיה שהקשר עבר. הערכה היא שכל מקרה בוזגלו לא ישוב לשחק העונה.

 

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20