חברת Gpage (ג'יפייג') המפתחת את אפליקציית Spetz (ספץ) הודיעה היום, על השלמת פיתוח פורץ דרך אשר ישנה באופן משמעותי את חווית השירות לציבור מצד אנשי מקצוע.

מעתה בכל איתור איש מקצוע באמצעות אפליקציית Spetz (ספץ) המתקדמת מסוגה בעולם לאיתור אנשי מקצוע תוך 30 שניות המבוסס בינה מלאכותית וחכמת ההמונים, המשתמשים יוכלו להוסיף תמונה או וידאו ביחד עם תיאור הבעיה. איש המקצוע המתאים יוכל כבר לזהות את הבעיה ולהציע את הפתרון בתוך שניות ספורות.

החברה הודיעה כי בימים הקרובים כלל המשתמשים יקבלו את העדכון, כל משתמשי האייפון והאנדרואיד.

צילום: יח"צ

 

יוסי נבו, מנכ"ל החברה, הוסיף: "הפיתוח החדש מצטרף לסדרה ארוכה של פיתוחים פורצי דרך הממצבים את Spetz (ספץ) במרכז מפת השירותים של ישראל לקראת פריצת הדרך הבינלאומית".

הטכנולוגיה הייחודית של ספץ הינה מנוע מהפכני ועתידני לניטור איכותי ואופטימלי של בעלי מקצוע ונותני שירות על בסיס מיקום רלוונטי, זמינות, דירוג לקוחות וחקר ביצועים, בהתאמה מיידית לפניות של לקוחות בעת תקלה או צורך.

ספץ מערכת יחידה מסוגה, אשר מלווה את התהליך לאורך כל הדרך עד להשלמת השירות ומהווה את הדור הבא של מנועי הרשת שאינו משמש עוד מנוע חיפוש לאיתור מידע (רשימות אינדקס) אלא מנוע להחלת הפתרון, בעל מסד נתונים מלא ומערכת מבוססת בינה מלאכותית וחכמת ההמונים, המאפשרת בתוך רגע לפתור כל בעיה ולענות על כל צורך.

>>> לאתר אפליקציית ספץ: https://www.spetz.co.il/

Gpage ביחד עם מערכת Spetz, מפגישה את כלל הציבור, מיליוני אנשים, עם הדרך הקלה, היעילה והמיידית לקבלת איש המקצוע או נותן השירות, הרלוונטי והמתאים ביותר, באמצעות אלגוריתם חברתי חכם, שבדומה ל"וויז" (Waze) ולמערכות המתקדמות בעולם מאפשר מתן מענה אופטימלי בתוך רגע לכל צורך שעולה

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20