כמה סיפורים שמעתם בחייכם על שיפוץ דירות שהתגלה כהרפתקאה ממושכת במהלכה צצו פה ושם עוד כל מיני דברים שדרשו שיפוץ? כמה תלונות שמעתם על תקציב התחלתי לשיפוץ שהלך והתנפח? כמה סיפורי אימים שמעתם על שיפוצניקים שהשאירו את בעלי הדירה חסרי אונים מול מה שהם מצאו? פנינו ל"סוגרים הכל לדירה שיפוצים" כדי שיחסכו מאיתנו את כל התסכול ועוגמת הנפש שמלווה בדרך כלל שיפוץ דירות, והכנו לכם מדריך עם טיפים מעשיים שיעזרו לכם להגיע לתוצאות שאתם רוצים.

הכוח שבתכנון

אחת הטעויות הכי גדולות שנעשות עם שיפוץ דירות היא חוסר בתכנון מוקדם, או שקיים תכנון, אבל חלקי או שהוא לא ממצה. כשעורכים תכנון יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים שהולכים להשפיע על השיפוץ, כמו: תקציב, כמו התשתיות הקיימות בדירה, כמו הסגנון האישי של בעלי הדירה והרצונות שלהם, כמו הנוחות שתהיה לדיירי הבית בתום השיפוץ ועוד. תכנון חכם יקח בחשבון את כל הפרמטרים וגם ידע לצפות דברים שעלולים לצוץ במהלך השיפוץ. המטרה בתכנון היא למנוע הפתעות מיותרות ולהגיע לתוצאה המצופה בהתאם למה שבעלי הדירות דרשו ובהלימה לתנאים הקיימים ולתקציב.

עשה זאת בעצמך? לא במקרה הזה!

בעלי דירות רבים מנסים להוזיל את העלויות, מחפשים בעצמם בעלי מקצוע ומפקחים בעצמם על העבודה. מה שאותם בעלי דירות לא מודעים לו, זה שברוב המקרים, לא רק שהם לא הצליחו להוזיל את העלויות, הם גם העלו אותם, תוך כדי שיצאו עם מפח נפש מהתוצאה, לעיתים העגומה, שקיבלו. זו בדיוק הסיבה שאנחנו לא ממליצים לעשות זאת בעצמכם. קחו איש מקצוע מנוסה שינהל עבורכם את הפרויקט, שיש לו מספיק ידע וניסיון גם לתכנן את הפרויקט בהתאם למה שצריך וגם להוציא אותו לפועל עד לשלב הנקיונות הסופי והחזרה שלכם לדירה. מנהל פרויקט מיומן ידע איך לסיים פרויקט בתוצאות מעולות שלא חרגו מהתקציב וללא הפתעות מיותרות במהלך הדרך.

את בעלי המקצוע כבר הכרת?

טעות נוספת שמספרים לנו עליה ב"סוגרים הכל לדירה שיפוצים" היא ביצוע השיפוץ על ידי שיפוצניקים לא מוכרים שאולי גובים מחירים זולים ייותר, אך בפועל מבצעים עבודה פחות איכותית. התוצאה – תסכולים ועוגמות נפש. עדיף להימנע מלהגיע לשם, ומלכתחילה לבחור בקבלן שיפוצים רשום ומומלץ. הוא יודע לבחור את אנשי המקצוע הנכונים, את אלה שהוא עובד איתם וסומך עליהם, והוא זה שיפקח עבורכם על העבודה בכל שלב ושלב.

אחריות, אחריות, אחריות

רוב אנשי המקצוע בעולם השיפוצים לא מספקים אחריות. אנחנו כל כך מורגלים בכך, עד שזה נראה לנו טבעי ומובן מאליו, ואנחנו אפילו לא טורחים לבדוק איתם את הענין לפני שסוגרים איתם את העבודה. האבסורד הוא שדווקא בסכומים כל כך גבוהים, האחריות מתבקשת. תופתעו לשמוע שיש גם אנשי מקצוע שיתנו לכם אחריות ואף אחריות מלאה. מומלץ לבחור  חברת שיפוצים שתתן לכם את האחריות משלב התכנון ועד השלב הסופי של גמר העבודה. הם יעשו עבורכם הכל ואתם תוכלו לישון בשקט במהלך השיפוץ ולחזור הביתה לדירה משופצת לשביעות רצונכם.

הטיפים באדיבות "סוגרים הכל לדירה שיפוצים", המגדירה סטנדרט חדש בתחום שיפוץ דירות בישראל – פתרון מקיף למשפצי דירות משלב התכנון ועד למסירת דירה כאשר היא נקייה ומוכנה למגורים. עבודה מקצועית על ידי חברת שיפוצים עם ניסיון רב בתחום שיפוץ דירות וקבלן שיפוצים רשום עם ניסיון של כ-20 שנה בתחום יבטיחו לכם שיפוץ דירה איכותי.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20