שוק שואבי האבק בישראל פעיל מאד ומאופיין בריבוי מותגים ומוצרים מסוגים שונים: שואבים רובוטיים, שואבים נטענים ושואבים נגררים.

השוק מגלגל מחזור שנתי של  כ 440 מליון ₪ המשקף עליה של 36%  תוך שנתיים. שואב האבק משמש כיום לא רק כמכשיר לשאיבת שטיחים אלא כמכשיר עזר לנקיון הבית – שואבים איתו רצפות פעם או פעמיים ביום, פרקטים, ספות וכורסאות ועוד.

למעשה  צרכנים רבים משתמשים כיום ב- 2 שואבים – שואב נטען ל"תחזוקה" שוטפת במהלך היום או כאשר הילדים מסיימים לאכול או לשחק ועוד שואב רגיל/נגרר לנקיון יסודי יותר.

שואב אבק נטען FX9 Ultimate של חברת AEG

שואב האבק החדש והמעוצב של AEG  FX9 המושק בימים אלה בישראל נותן פתרון אופטימלי לשני הצרכים גם יחד-  מדובר בשואב אבק נטען, המשלב בין העוצמה של שואב "רגיל" לחופש ולקלות בשימוש  של שואב אבק נטען.

השואב הושק באירופה  בספטמבר 2018 וישראל היא בין המדינות הראשונות מחוץ לאירופה שהשואב מושק בה.

יתרונות השואב:

מדובר בשואב אבק ציקלוני עם עוצמת שאיבה של שואב קלאסי ורמת פילטור המתאימה גם לאנשים הסובלים מאלרגיות. לשואב זמן פעולה ארוך במיוחד לאחר טעינה – עד 60 דקות כולל מברשת ממונעת!  

בנוסע השואב מגיע לכיסוי שטח עצום בטעינה אחת. עד 80 מ"ר במצב טורבו מאומץ ועד 280 מטר במצב עבודה רגיל ובעל תאורת לד בלעדית וייחודית וצינור גמיש נשלף המאפשרים ניקיון גם במקומות נסתרים בצורה נוחה. 

קרן ימיני, מנהלת השיווק של מיניליין יבואנית :   AEG "שוק שואבי האבק בישראל הוא שוק סוער ומרובה מותגים. הישראלים ידועים בעולם  כ-EARLY ADAPTORS , המאמצים במהירות חידושים טכנולוגיים כמו השואב הרובוטי או השואבים הנטענים. למעשה שואב האבק  הפך למוצר צריכה הכרחי בכל בית כאשר ברבים מהבתים אנו רואים שימוש אף ב- 2 סוגי שואבי אבק המאפשרים להתמודד עם הצרכים השונים של בני המשפחה. שואב האבק החדש של AEG  משנה את כללי המשחק בכך שהוא משלב באופן אופטימלי, בין העוצמה של שואב נגרר רגיל לבין הנוחות והשימושיות של שואב האבק הנטען. זמן פעולה אורך של עד 60 דקות מאפשר את ניקוי הבית מהרצה ועד הווילונות, בפעם אחת."

***מחיר מומלץ לצרכן של השואב אבק האלחוטי החדש AEG מדגם FX9 : החל מ1990 ₪

***ניתן להשיג את שואב האבק החדש של AEG מדגם FX9 ב-3 דגמים, 3 צבעים ואבזורים שונים

מערכת על המדף

מערכת על המדף