זהבי לאחר הארכת חוזהו. צילום: אינסטגרם

זה כבר הרבה יותר מחלום, זה נראה כאילו אלוהים נגע בו. שבוע אחרי שחתם על חוזה חדש ומשודרג של 10 מיליון דולר בעונה לא כולל בונוסים, ערן זהבי הוכיח כבר במחזור הפתיחה של הליגה הסינית שהוא שווה כל דולר. הצגה גדולה של הסופרסטאר הישראלי בה כבש שלושה שערים ובישל שער נוסף סידרו לקבוצתו גוואנגז'ו R&F, ניצחון גדול של 4:5 על גוואנגז'ו אברגראנדה,

זה לא רק דרבי, לא ניצחון יוקרתי, זה ניצחון על האלופה בשבע העונות האחרונות. מדהים.  כבר בדקה השנייה זהבי שלח פצצה מהאוויר מעשרים מטר לרשת 0:1 לאורחים. בדקה העשירית זהבי כבש את השני אחרי בעיטה לפינת השער מ-20 מטר. 0:2 גדול. האלופה הגיבה בשלושה שערים אבל זהבי ביום גדול לא ייתן לאחרים לגנוב לו את ההצגה וכבר בדקה ה-49 כבש את השלישי שלו וקבע 3:3.

בדקה ה-65 זהבי בישל לאורסו וקבוצתו חזרה להוביל, ארבע דקות אחרי חזרה האלופה למשחק ואיזנה 4:4 אבל בדדה ה-75 יאו ז׳י נגח לרשת והעניק ניצחון ענק לגוואנגז׳ו ר. פ. זהבי שזכה לשדרוג משמעותי בחוזה אחרי ההצלחה הגדולה בעונה שעברה בה סיים כמלך השערים עם 27 שערים ונבחר לשחקן העונה, פתח את העונה ביכולת הבקעה מדהימה ושלח מסר ברור שגם העונה הוא מתכוון להיות מלך השערים בליגה הסינית. בעונה שעברה זהבי כבש שישה שערים במשחקי הדרבי, העונה, כבר בדרבי הראשון הוא כבש שלושה. השלושער של זהבי העשיר את חשבון הבנק שלו בעוד 90 אלף דולר בונוס על השערים שכבש. מדהים.

 

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20