אנו נחשפים לכימיקלים רבים במזון שאנו צורכים, באוויר שאנו נושמים ואפילו במוצרי קוסמטיקה שונים למיניהם כמו קרמים ומוצרים לניקוי הבית. לצד כל תופעות הלוואי הפוטנציאליות כתוצאה מרעלים הנמצאים סביבנו, מחקרים הוכיחו שאפילו תהליך של ירידה במשקל נהפך לקשה יותר.

תכנית ניקוי רעלים שנבנתה באופן הטוב ביותר יכולה לפתור המון בעיות עברנו. מלבד העובדה שניקוי רעלים איכותי מסוגל לבטל את השפעתו של המזון שגורם להשמנת יתר, מדובר על ניקוי מוחלט עבור הכבד, הדם ושאר המערכות בגוף.

כיצד מצטברים מזהמים בגופנו?

נקודת ההתחלה של הצטברות רעלים הינה בכבד. מדובר על תהליך מורכב אך ישנן שתי פעולות עיקריות – מטבוליזם ושליחת הרעלים לשאר חלקי הגוף כגון הריאות, כליות ואפילו מעיים. דרך מחזור הדם כל הרעלים האלה נעים ומצטברים בגופנו וישנה השפעה נגטיבית על המערכת הבריאותית שלנו.

הרעלים השונים שמצטברים בגופנו פוגעים באיברים השונים וככל שעובר הזמן ואנו לא דואגים לנקות את הגוף, ישנה הצטברות מתמשכת של רעלנים והפגיעה הפיזית עלולה להופיע רק לאחר שנים רבות.

ניקוי הגוף באופן טבעי

הדרך העיקרית והמוצלחת ביותר לבצע ניקוי רעלים היא באמצעות דיאטה איכותית ועשירה בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון שונים שנמצאים בירקות ופירות. מעבר לכך, הימנעו מצריכת מזון מהיר, עשיר בשומן טראנס וכמובן ממשקאות ממותקים.

בנוסף, חשוב מאוד לבצע פעילות ספורטיבית מידי יום. בעזרת אימונים נכונים שמשלבים פעילות אירובית תוכלו לשרוף המון שומן שמצטבר בגוף ובדפנות העורקים והורידים ועלול לגרום למחלות לב, סכרת ובעיות בכלי הדם.

היתרונות של ניקוי רעלנים

לאחר תהליך שבו ניקיתם את גופכם מרעלנים, תוכלו לחוש בשינויים פיזיים ונפשיים. חלק ההשפעות הינן על רמת האנרגיה, שינה איכותית יותר, גוון עור בוהק, הפחתה במשקל ועוד. מעבר לכך, הפחתה במשקל תייצר תרומה לביטחון העצמי, לדימוי ולרמת הריכוז תעלה פלאים.

מדובר על יתרונות לטווח הקצר אך ניקוי איכותי מסוגל למנוע המון סוגים של מחלות כרוניות, כאלה שעלולות להופיע גם בעוד מספר שנים.

דרכים נוספות לנקות רעלים

  • סאונה – תפקיד הזיעה בגופנו חשוב ביותר. מעבר לקירור הגוף תפקידה של הזיעה לסלק פסולת מיותר מגופנו דרך נקבוביות העור ובכך לתרום למערכת הבריאותית שלנו.
  • דיאטת מיצים – אחת השיטות הפופולאריות כיום הינה לשתות מיצים טבעיים שמשלבים בתוכם פירות וירקות מלאי ויטמינים ומינרלים. תהליך כזה אורך כמה שבועות ובסופו ניתן לראות תוצאות מרשימות.
  • כדורי פחם – נטילת טבליות פחם מסוגלות לעזור לאיברים השונים בגופנו לנקות את הרעלנים שהצטברו לאורך השנים. הפחם הוא סוג של קרבון ויש לו מטען שלילי. הוא קיים כבר אלפי שנים ועד היום ישנו שימוש בחומר זה בבתי חולים ובטיפולים נמרצים.

זכרו, ניקוי רעלים יכול להשפיע על גופנו בצורה מדהימה. בין אם מדובר על בעיות עצירות או השמנת יתר, בעזרת תכנית ניקוי מדויקת תוכלו להגיע לתוצאות מדהימות ולהרגיש מלאי אנרגיה תוך כדי התהליך

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20