חודש לאחר רצח יהודה ותמר כדורי ז"ל בשכונת ארמון הנציב בירושלים, ועשרה ימים לאחר שחרורו של פועל התחזוקה בבניין, נרשמה אתמול (ב') התפתחות בחקירה, כאשר משטרת ירושלים חקרה באזהרה את בני משפחתם של בני הזוג.

עצור בחשד למעורבות ברצח בני הזוג כדורי מובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

עשרות עדויות שנגבו במהלך החודש האחרון מהעובדים במשרד רואי החשבון בו עבד יהודה כדורי, משכנים וגם מבני המשפחה, הובילו את המשטרה לחקור גם את בני המשפחה באזהרה. כמו כן, לפני שלושה שבועות נעצר עובד התחזוקה בבניין ולפני כשבוע וחצי הוא שוחרר בתנאים מגבילים, לאחר שככל הנראה כיוון חקירה זה מוצה. יש לציין כי צו איסור פרסום מונע חשיפת פרטים נוספים.

עצורה בחשד למעורבות ברצח בני הזוג כדורי מובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

 

"אנחנו מחכים יותר מכל אדם בעולם שיימצא הרוצח"

במסיבת עיתונאים שערכו שני הבנים של הזוג כדורי, הם מחו כנגד טיפול המשטרה בחקירה, ואמרו כי מבחינת המשפחה, מדובר בפיגוע לאומני. "אנחנו מחכים יותר מכל אדם בעולם שיימצא הרוצח השפל והאכזרי, שביצע את הטבח הנורא, ומבקשים בתור אזרחים שומרי חוק שגורמי הביטחון הרלוונטיים יחקרו", אמר ניתאי, בנם של בני הזוג. "בבקשה, לפני שיקרה עוד אסון נורא. אנחנו מתפללים שהאמת תצא לאור".

ילדי משפחת בני הזוג כדורי ז"ל

"אבא שלי היה איש חסד ממדרגה ראשונה", סיפר אחיו נתן. "היה לו משרד רואה חשבון, הוא החזיק ותמך במאות מוסדות וגם בנו אישית. הנשים שלנו עובדות שם. אבא משלם לנו משכנתאות וכל מה שצריכים. יש לנו ילדים שקרויים על שם ההורים שלנו. ויום אחד בהיר אין לנו אבא ואמא".

בקרב המשטרה מתחזקת ההערכה כי הייתה היכרות מוקדמת בין הרוצח לנרצחים. בשעה זו, שניים מהנחקרים מובאים בשעה זו לדיון על הארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים.

אילת כהנא

אילת כהנא