צילום: depositphotos

 

בשנים האחרונות ימי הולדת הפכו להפקה שלמה ואין זה משנה לאיזה גיל הגיע הילד, וכעת יותר ויותר הורים רוצים להפוך את היומולדת של ילדם לחוויה יוצאת דופן ומושקעת במיוחד. אם אתם הורים כאלה אשר רוצים להשקיע, לשמח ולהפוך את יום ההולדת לחוויה בלתי נשכחת – חשוב שתשימו לב לכמה טיפים שאספנו עבורכם אשר באמצעותם תוכלו לארגן יומולדת מושלם.

ארגון יומולדת של פעם

זוכרים את ימי ההולדת התמימים, המצחיקים, הכיפיים שבהם הוצאנו מהקמח סוכרייה מבלי לחשוב איך הפנים שלנו נראות? שהסתובבנו בעיניים קשורות חסרי מעצורים רק כדי להדביק לחמור את הזנב? ימי ההולדת שחומוס בפיתה היו כיבוד מספיק, והשירים היו נאיביים במיוחד? בוודאי שאתם זוכרים!

יומולדת של פעם היא כזאת המלאה במשחקים של שנות השמונים ואפילו כמה שנים אחורה, ביניהם: מרוץ ביצים קשות עם ביצים שמונחות על גבי כפות אותן צריך לשאת במסלול מרוץ, תחרות קפיצות עם שקים עד לקו הסיום, מציאת סוכריה בקמח, ועוד.

כדי לארגן יומולדת כזאת לא צריך יותר מידי! את היום המקסים ניתן לארגן עם חפצים שיש בבית כמו: ביצים, כפות, קמח, סוכריות, צלחות חד פעמים, ציפות למרוץ שקים ועוד. את היומולדת של פעם יש ללוות בכיבוד נוסטלגי שהילדים שלכם בוודאי יאהבו כמו סברינות, עוגת שוקולד עם סוכריות, חטיפים, רבעי פיתה עם חומוס ועוד.

רוצים לראות על הפרצוף של הילדים שלכם חיוך טהור כמו שהיה לכם שהייתם קטנים? יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות על מנת לתת להם את אותה אווירה כפי שהייתה לכם שהייתם קטנים.

  1. שקיות הפתעה – אין כמו ההרגשה שאתם מקבלים שקית מלאה של ממתקים והפתעות אבל לא יודעים מה יש בפנים. ההרגשה של הלא נודע במה יש בשקית תרגש את הילדים שלכם בצורה בלתי ניתנת לתיאור. בנוסף הילדים יוכלו לעשות ביניהם החלפה מה שעוד יותר יגביר את השמחה.
  2.  מפעיל ליום ההולדת – בימי ההולדת של העבר שלא ידענו מה זה יום הולדת עם קונספט, היה מפעיל – בדרך כלל קוסם או ליצן. תנסו לעצום את העיניים ולנסות להרגיש את התחושה שהייתה לכם שראיתם את הקסמים. למזלנו ההורים, עדיין יש קסמים בעולם. הזמנת קוסם ליום הולדת היא בגדר חובה ליום הולדת של ילדכם. מסיבת קסמים היא כזאת שבה הילדים מנחשים איך מתבצעים הקסמים, נהנים מבלונים מתנפחים לחיות ושלל חפצים, ממוזיקה לריקודים, תוך שחלקם יכולים ללמוד איך להיות קוסמים אמתיים! אין אושר יותר גדול.

ימי הולדת עם קונספט

אז כיום לכל יום הולדת יש את הקונספט שלו ואנחנו כהורים מודרניים רוצים שהימי הולדת של ילדינו יהיו הכי מושקעים, הכי מהפנטים ואנחנו מתחרים על ליבם של הילדים.

ימי הולדת לבנות

כדי שחגיגת יום ההולדת תתרחש בצורה מיטבית ובמקרים שלילדה שלנו יש בעיקר חברות: רבים ההורים המעדיפים לארגן יומולדת לבנות בלבד. ליום הולדת מסוג זה ישנם שלל רעיונות כמו: סדנת אפיית מאפינס, יומולדת טיפוח ואיפור, יומולדת יצירה ועוד.

חלקו את הבית לעמדות אפייה ובעזרת מורה מקצועית או אחד ההורים, ארגנו סדנת אפייה יוצאת דופן אשר בה תאפו קאפקייקס מושלמים עם שאר עיטורים.

לסדנת יצירה ניתן להכין כלי עץ כמו תיבות תכשיטים ושובכים יפים ומעוטרים, כאשר את הציוד ניתן לרכוש מחנויות יצירה או חנויות 'פיצ'פקעס' זולות, ואפשר גם יומולדת טיפוח באמצעות ספרית ומעצבת שיער.

ימי הולדת לבנים

ארגון יומולדת לבנים יכולה להיות דרך שלל פעילויות כגון: יומולדת ספורטיבית עם תחנות משחק כמו באולינג, קפיצה לגובה, קפיצה בטרמפולינה, תחרויות ריצה ועוד, שבסוף מחלקים גביעים ונקודות.

עוד ניתן לארגן היומולדת עם משחקי אקס בוקס, או סרט שהילדים רוצים לראות, הזמנת פיצה מה שיכלול גם שינה של הילדים בסלון, וניתן לארגן לילדים יומולדת 'חדר בריחה' עם שלל משימות מסתוריות ופרסים.

לילדים הספורטיביים אל תשכחו להוסיף עוגת יומולדת בצורת בלון שתהפוך את היום לחגיגה מושלמת!

כדאי לקרוא: כך תדעו איזה קייטרינג להזמין ליום הולדת.

יומולדת מחוץ לבית

אם הבית שלכם קטן, אתם לא רוצים עדר של ילדים צועקים ורצים ברחבי הבית או בחצר, ואם אתם רוצים להיות מקוריים ומרגשים: תמיד תוכלו לקיים יומולדת מחוץ לבית: יציאה אל חדר בריחה, יומולדת בבריכה ציבורית, יומולדת ניווט ביער, יומולדת בפיצה דומינוס שאליה מגיעים הילדים ולומדים כיצד מכינים פיצות ואפילו מכינים אותן בעצמם, כולם רעיונות מקוריים ליומולדת מחוץ לבית.

אז אם אתם רוצים לארגן יומולדת מושלם – זה הזמן לרכוש את כל הציוד, להכין את הכיבוד המתאים, לבצע בירורים עם ההורים האחרים, לקבוע תאריך, להכין דוכן מתוקים ולכבד כל ילד בשקית הפתעה שווה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20