לוקח את הזמן. אלי אוחנה. צילום מסך
לוקח את הזמן. אלי אוחנה. צילום מסך

 

בבית״ר ירושלים לא אוהבים את עבירות המשמעת הרבות שיש במועדון, והמאמן בני בן זקן התבקש להקפיד בנושא בעיות המשמעת ולא לעבור לסדר היום. התחושה אצל ראשי המועדון היא שהשחקנים מנצלים את העובדה שבן זקן מאמן צעיר וחסר ניסיון במועדון גדול וכי הם מרשים לעצמם לעשות מה שהם רוצים. בקבוצה ציינו כי ההתנהלות החופשית של השחקנים בחדר ההלבשה ובאימונים הקרינה על התרופפות המשמעת הטקטית של השחקנים במשחקים והתוצאות בהתאם.

התנהגותו של בוריס קליימן, שוער הקבוצה, באימון אתמול כאשר בעט בשוער המשנה סתיו שושן, רק ממחישה את התחושה אצל השחקנים שאין יד חזקה אצל בני בן זקן וחלק גדול מהשחקנים מרשים לעצמם דברים שלא מעיזים לעשות אצל מאמן בכיר יותר. בן זקן הרחיק אומנם מיד את קליימן מהאימון, אבל במועדון החליטו להנמיך את הלהבות ולהתעלם מהאירוע. בחדרי חדרים המאמן קיבל הנחיות לנקוט ביד חזקה נגד השחקנים ולהיות נוקשה הרבה יותר איתם.

בני בן זקן. צילום: בית"ר ירושלים
בני בן זקן. צילום: בית"ר ירושלים

 

מאז ההדחה של קליימן מהשער במשחק נגד בני סכנין, החלטה אותה קיבל אלי טביב, ישנה מתיחות בין שני השוערים. עד כה המתיחות כמעט לא הורגשה אבל אתמול קליימן פרק את העצבים על שושן הצעיר. בבית"ר מודעים לבעיות המשמעת בקבוצה ומיד אחרי החופשה השחקנים יועמדו לדין ויודחו מהסגל על עבירות משמעת. במועדון לא ימהרו להחתים את קליימן על חוזה חדש. בינתיים המטרה של טביב ואוחנה להחתים בחלון העברות שני זרים חדשים, ככל הנראה במקום הייסטר וסאבו. גם טביב הבין כי בלי שני זרים איכותיים, הקבוצה לא תוכל להשיג העונה אפילו כרטיס לאירופה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20