מחפשים קייטרינג בדרום? מה דעתכם על ארוחה בסגנון בוטיק? אפשר להזמין קייטרינג חלבי, ואפשר להזמין קייטרינג בוטיק חלבי. מה יהפוך את הקייטרינג החלבי לקייטרינג בסגנון בוטיק? במאמר זה, נסביר מה המאפיינים של ארוחת בוטיק. המאפיינים העיקריים של ארוחת בוטיק חלבית, הם: סלטי ירקות בריאים בשפע, גבינות טבעיות ואיכותיות, לחמים תוצרת בית, וקינוחים אישיים ומפנקים.

אוכל חלבי ישר מהטבע:

המוטו העיקרי של קייטרינג חלבי או מגשי אירוח בסגנון בוטיק, הוא להזכיר את הטבע, ולתת חוויה של אוכל טבעי. קייטרינג חלבי בוטיק, הינו קייטרינג איכותי ביותר, המביא לכם אוכל ישר מהטבע.  סלטי הירקות, חיים וטריים. בקייטרינג חלבי, תוכלו למצוא סוגים רבים של סלטי ירקות חיים: סלטי פלפלים, סלטי ירקות עלים, סלטי פלפלים, ועוד מבחר רחב של ירקות חיים. כאשר אנו נאפה דגים, אנו נוסיף עלי תיבול ירוקים וטבעיים.

קייטרינג2

גבינות ישר מהטבע:

אחד מהמאפיינים הייחודיים של קייטרינג  חלבי בוטיק, הוא הגבינות האיכותיות. בקייטרינג לא מסתפקים רק בפלטת גבינות צהובות קנויות, אלא מכינים מבחר עשיר של סלטי גבינה. תוכלו לטעום סלטי ירקות עם קוביות גבינות צאן בולגריות. כאשר אנו אופים פיצות ולזניות עם גבינה צהובה, אנו נבחר בגבינות הצהובות האיכותיות ביותר.

קינוחים בעיצוב אישי ומפנק:

אחד מהפינוקים של קייטרינג בוטיק חלבי, הוא הקינוחים המפנקים. כל משתתף, יוכל לקחת מבר הקינוחים כוסית אישית עם עוגת גבינה, מוס, או סלט פרות. בדרך כלל, מבחר הקינוחים עשיר ומגוון. פעמים רבות, אנו לא נביא גלידות קנויות, אלא נביא במו ידינו גלידות משובחות. עוגות השוקולד חלביות שיספק הקייטרינג, הינן עוגות משוקולד משובח ואיכותי. בדרך כלל, יספקו לאורחים מגוון של עוגות שוקולד משובחות.

לחמים ישר מהטבע:

קייטרינג חלבי בוטיק, לא קונה לחמניות ממאפייה. צוות השפים אופה בעצמו את הלחמניות. על השולחנות, יונחו סלים עם לחמים ולחמניות חמים וטריים. חלק מהמאפים יהיו מקמח לבן, וחלק מקמח מלא. המאפים יוגשו לאורחים חמים וטריים. חלק מהלחמניות יהיו מצופות בשומשום, וחלק בפרג או בגרעינים.

לסיכום:

אם אתם מחפשים קייטרינג בדרום בסגנון מיוחד, כדאי לכם להזמין קייטרינג בסגנון בוטיק המגיש מאכלים חלביים משובחים.

20 News

20 News