קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב הודיעה כי השלימה אמש את רכישת הפעילות העסקית של חברת ליה און ליין בע"מ, הידוע בשם ליה דיגיטל מרקטינג. לפי המידע שהתקבל למערכת שלנו, הפעילות העסקית כוללת פרוטפוליו של 40 לקוחות עסקיים השייכים למגזר הדתי והחרדי.

רכישה זו היא חלק מהתהליך ההתפתחות והגדילה של הקבוצה, בטרם ביצוע העסקה קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב נחשבה לאחת מבין החברות הגדולות בישראל לשיווק ופרסום באינטרנט עם יותר מ- 1,000 לקוחות.

תומר לוינסקי, מנכ"ל קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב הודיע לכל עובדי הקבוצה: "אני שמח לעדכן אתכם כי הושלמה סופית רכישת הפעילות העסקית של ליה דיגיטל מרקטינג והחל מהיום כל הפעילות מול לקוחותיה תתבצע על ידינו בלבד, אני בטוח שכולנו ביחד נדע לתת את המענה הטוב ביותר עבורם ולהצעיד אותם להצלחה באינטרנט, כמו שאנחנו עושים כבר שנים רבות."

יוסי כנפו, הבעלים של ליה און ליין מסר לנו: "ראינו את טובת הלקוחות לנגד עינינו ולכן בחרנו בחברה שתוכל להמשיך את הדרך שלנו על הצד הטוב ביותר בעזרת האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום הדיגיטל, אני שמח שמצאנו את הגורם המקצועי על מנת להוציא את העסקה לפועל, בהזדמנות זאת אני רוצה להגיד תודה לתומר לוינסקי וטל הופמן מהנהלת קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב ולאחל להם בהצלחה רבה". משרדי קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב נפרסים על גבי 2 קומות משרדים באיזור הצ'ק פוסט בחיפה, החברה מספקת שירותים ופתרונות בתחום הדיגיטל והתוכנה תחת כמה מותגים שונים כגון "אקטיבנט", "לוגונט", "מקומונט" אליהם תצטרף החל מהיום גם ליה דיגיטל מרקטינג.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20