"יש בידיי ראיות על קצינים בכירים ששיקרו תחת שבועה במדים כולל תא"ל גיא חזות. אין לי צל של מושג מדוע גיא חזות החל במאבק אישי נגדי. הגנרל חזות הדליף את השיחות המוקלטות בינינו והדבר נודע לי בדיעבד. אני הקלטתי אותו לאחר שאיבדתי את האמון במספר קציני צה"ל ולאחר ששמעתי על התיק שתופרים לבני אלאור, למזלי אני שמח שעשיתי זאת", כך אמר צ'רלי אזריה, אביו של לוחם כפיר אלאור אזריה, בראיון לאיילה חסון ברדיו 103 FM.

ספליט צרלי אזריה גיא חזות לפני כולם פלאש 90
גיא חזות וצ'רלי אזריה. צילום: לפני כולם, פלאש 90

במקביל,  אביו של אלאור טוען כי הוא מחזיק בידיו ראיות מוקלטות נגד המ"פ והמג"ד. "הקלטתי גם את השיחות עם המ"פ והמג"ד ומה שיש בשיחות האלו הוא שום דבר מלבד הדברים שהם אמרו.  את השיחות העברתי לצוות ההגנה הקודם. כואב לי על השקרים של הקצינים הבכירים. אלאור יושב במעצר 14 חודשים ללא עוול בכפו, לנו המשפחה אין יום ואין לילה".

"שיסתכל לי בעיינים ויסביר איך אבא רוצה לפגוע בבן שלו"

כמו כן, אביו של לוחם כפיר הטיח טענות קשות בהתנהלות המשטרה הצבאית החוקרת. "לפי ההתרשמות שלי, השופטים ראו את כל הדברים הפסולים שעשו חוקרי מצ"ח, ראו ושמעו את כל השקרים שהושמעו בעדויות ובבית הדין. אני עדיין סומך על מערכת המשפט בישראל ומקווה למשפט צדק".

בתוך כך, צ'רלי אזריה התייחס לדבריו של תא"ל גיא חזות שפורסמו אתמול לפיהם "האבא צ'רלי לא רצה לעזור לבן שלו". צ'רלי אזריה אמר: "אני פונה לגנרל גיא חזות להסתכל לי בעיניים ולהסביר לי כיצד אבא רוצה לפגוע בבן שלו".

 

 

 

אלעד שור

אלעד שור