ראש הממשלה בנימין נתניהו משדר "עסקים כרגיל". בסרטון תעמולה חדש ששיתף לעוקביו ביישומון "טלגרם", פרט את הישגיו המדיניים מהשבוע האחרון ולא הזכיר במאום את החקירות המקושרות לשמו. נתניהו סיפר, "התחלתי את השבוע בוועידת הביטחון העולמית במינכן, ראיתם אותי שם מציג הוכחות לתוקפנות האיראנית, אבל אני חייב להגיד לכם שהרגע המרגש ביותר היה כשאני וחברי המשלחת שרנו את התקווה באנדרטה לזכר 11 ספורטאינו שנרצחו במינכן. רגע מצמרר. חזרתי לארץ, טיפלנו בסידור מעמד הקייסים, המנהיגים הרוחנים של העדה האתיופית, סוף סוף צדק לאתיופים".

נתניהו ושריד המל"ט. צילום: MSC

 

נתניהו ציין גם את עסקת הגז הענקית שנחתמה עם השכנה מדרום: "המשכנו בייצוא הגז למצרים, עסקה אדירה שתכניס מיליארדים לכם, אזרחי ישראל לקופת המדינה. אני זכור את כל הספקנים וכל הפופוליסטים שאמרו 'זה לא יהיה'. טוב, אתם מוזמנים לאכול את הכובע".

עוד סיפר רה"מ על חנוכת האגף החדש והממוגן של בית החולים ברזילי באשקלון, "בשורה אדירה לכל תושבי האזור. הוא ציין כי השבוע נועד עם ראש המועצה לביטחון לאומי הבריטי, "אני לא יכול לספר לכם מה היה בשיחות האלה אבל דבר אחד אני יכול להגיד לכם – איראן הייתה במוקד. פגשתי מנהיגים נוצרים אוהבי ישראל, פגשתי מנהיגים יהודים מארה"ב אוהבי ישראל, את ועידת הנשיאים של הארגונים היהודים בארה"ב, ופגשתי שלוש משלחות של סנאטורים וחברי קונגרס, רפובליקנים ודמוקרטים, אהדה אדירה לישראל. ישראל חזקה בעולם".

בסיום הסרטון התלוצץ נתניהו ש"מצא בעיה בתפקוד" והדליק את המנורה בחדר.