שרת התרבות והספורט מירי רגב, נכחה אתמול (ד') במשחקה של קבוצת עירוני נהריה בטורקיה מול גזיאנטפספור המקומית והצליחה להרגיז את האוהדים הטורקים.

       רגב חוגגת עם דגל ישראל ביציע. צילום: עקיבא נוביק

רגב הניפה דגל ישראל ביציע, מה שגרם לאוהדים הטורקיים לשרוק בוז ולקרוא קריאות גנאי נגד ישראל. ב"וואלה" פורסמה תגובתה של רגב שאמרה: "ספורט מחבר בין עמים ואנשים. עיצבנו אותם עם הדגל, אבל אנחנו גאים במדינה שלנו. אל-אל ישראל".

כזכור, השרה רגב התלוותה לעירוני נהריה לאחר שהשב"כ אסר על הקבוצה לצאת לטורקיה. העיר הטורקית גזיאנטפ, ממנה מגיעה גזיאנטפספור, נמצאת קילומטרים ספורים מהגבול הטורקי עם סוריה מה שגרם לשב"כ לאסור על הקבוצה הצפונית לצאת למשחק מהחשש כי ישנם אנשי דאע"ש בעיר. שרת הספורט שעודכנה בפרטים החליטה לצאת יחד עם הקבוצה למשחק בטורקיה וזאת כדי להבטיח כוח אבטחה מקסימלי לקבוצה, וכמובן למנוע מנהריה הרחקה מהטורניר.

יו"ר עירוני נהריה ניסים אלפסי הודה לרגב: "בסיטואציה כזו, ולמרות כל קשיי הביטחון שאני מנוע מלפרט, השרה רגב קיבלה החלטה לא קלה. אילולא יציאתה עימנו, המשחק לא היה מתקיים והספורט בישראל היה מקבל מכה אנושה בכל המובנים".

ובכל מה שקשור לכדורסל, עירוני נהריה אמנם הובסה בתוצאה 80-65, אבל זה הספיק לה כדי להעפיל לרבע גמר היורופקאפ, בעקבות הניצחון שלה במשחק הראשון בישראל ב-21 נק' הפרש.

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם