צילום: יח"צ

 

צימרים מומלצים בצפון – מה הופך אותם לכאלו?

צימרים מומלצים בצפון הם כאלו שיש בהם הרבה תנועה ומגיעים אליהם אנשים רבים להתארח. זה יתרון וגם חסרון. היתרון המשמעותי הוא שאיפה שיש הרבה אנשים כנראה שיש יחס טוב ושירות איכותי. החיסרון שיהיה קשה למצוא בהם מקום מהרגע להרגע. אבל אתם יכולים לנשום עמוק: בצימרים, בדרך כלל, יש מקום פנוי. זה לא בית מלון. צימרים מומלצים בצפון לרוב מגיעים עם אדם נחמד שעומד מאחוריהם, שהקים את המקום כדי להתפרנס ולהגשים חלום, ובגלל שזה עסק משפחתי, כך גם היחס. לא סתם ממליצים על מקום!

מדוע לא בתי מלון?

בתי מלון מגיעים עם כמה יתרונות וכמה חסרונות מול הצימרים. בית מלון הוא עסק ענק, לפעמים עם מאות חדרים. צוות גדול ומקצועי, שירות מסביב לשעון ואוכל ברמה גבוהה. לפעמים גם הכול כלול, וכמובן שעושים לכם כביסה וכו'. אבל ישנם כמה חסרונות גדולים. ראשית, לא בטוח שהאווירה הזו מתאימה לכל אחד. אווירה שבה משרתים אתכם כל הזמן. הרי על הכול משלמים! אם אתם מעדיפים אווירה כפרית, נינוחה ופרטית יותר, צימרים בצפון הם מה שאתם צריכים.

היתרונות של צימרים על פני בתי מלון ברורים. ראשית, בתי מלון מעדיפים להיות מלאים רוב השנה ובשל כך, יהיה לכם קשה למצוא מקום פנוי. נכון גם בצימרים מומלצים בצפון אולי תהיה לכם "תחרות" בימים הקרובים, אבל אין באמת מה להשוות. בנוסף, מחיר של מלון 5 כוכבים יכול להאמיר עד לפי ארבעה על לילה בצימר, לא משנה כמה הצימר יוקרתי. בנוסף, האווירה במלון המונית, ובשל כך יהיה לכם קשה להרגיש לבד.

אם אתם מחפשים אווירה כפרית נעימה, צימרים בצפון זה מה שאתם רוצים! אווירה כפרית, שקטה, מבודדת, עם טבע, בעלי חיים ושקט, אוויר נעים ונוף מוריק. מה עוד צריך? ועוד צימרים מומלצים!

איך יודעים שהצימר איכותי?

כאמור, דרך אחת לדעת היא כמות האנשים. אבל, בנוסף לכך, אם האתר נראה טוב, התקשרתם לאדם שענה ונשמע נחמד, מה שכתוב באינטרנט אכן מאושר על ידו – כלומר זה כלי פתייני כדי לרמות אתכם, והתמונות נראות טוב ואכן אישרתם בעל פה שכך המקום נראה גם באמת, נשמע שהכיוון טוב. בנוסף, אם המחיר הרגיל, ללא מבצעים, נשמע נמוך מדי (פחות מ-200 שקל), זה מעט מחשיד.

אל תלכו על הכי יקר, אל תלכו על הכי זול. עדיף תמיד לשמור על איזון. אם הצימר מומלץ על ידי גולשים וחברים, והאדם בצד השני של הטלפון נשמע אמין, כדאי לנסות. באמצעות הרשתות החברתיות והאינטרנט אנשים יכולים לדרג, להגיב ולספר חוויות וזה תמיד מסייע אם רוצים למצוא חופשה איכותית.

מה אנחנו יכולים להציע לכם?

האתר שלנו, צימר A הצימרים הכי יפים, הוקם על מנת לסייע לכם לבחור במגוון האפשרויות הקיימות. למעשה, ליקטנו בעבורכם את כל הצימרים המומלצים ברחבי הארץ, בדגש על צימרים מומלצים בצפון, כדי שאם אתם רוצים למצוא חופשה כזו בקלות, אמינות ושמירה על איכות – תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות האתר שלנו.

מתלבטים לגבי צימרים מומלצים בצפון? לא עוד! לחצו כאן לקבלת פרטים.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20