הפתעה לחברי הנהלת 'המוקד להגנת הפרט': אנשי ארגון 'עד כאן' תלו אתמול (ה') מודעות המדמות צווי הריסה על בתיהם של חברי הנהלת ארגון השמאל קיצוני 'המוקד להגנת הפרט', זאת בניסיון להעלות למודעות את הסכנה שבמניעת הריסת בתי מחבלים.

'צו הריסה' על בית חברי הנהלת 'המוקד להגנת הפרט'. צילום: עד כאן

'המוקד להגנת הפרט' תומך במחבלים ובמשפחותיהם, ועותר בשמם נגד הריסת בתיהם. צווי ההריסה נתלו על בתיהם של רחל וגשל, ד"ר רפי מרון וחדוה רדובניץ, חברי הנהלת 'המוקד'.

"פעולותיך להגנה על מחבלים פלסטינים ובני משפחותיהם, ולמניעת הריסת בתיהם באמצעות 'המוקד להגנת הפרט', מהוות פגיעה בהרתעה כנגד הטרור, כפי שקבעו בתי המשפט. אתה שומר על הבית של המחבלים, בזמן שמשפחות של ישראלים חפים מפשע נהרסות ע"י הטרור", נכתב על הצווים. "הריסת בתי מחבלים מונעת את הפיגוע הבא, אל תסייע לטרור! אל תיתן יד לרצח הבא!. הורסים בתי מחבלים, מחזירים את ההרתעה, עוצרים את הטרור! אומרים 'עד כאן' להגנה על מחבלים".

נזכיר כי 'המוקד' סייע למחבלים רבים ביניהם: מבצע הפיגוע בברקן, רוצחי הזוג הנקין, רוצח הרב רזיאל שבח, רוצח דפנה מאיר, רוצח הלל אריאל בת ה-13, מבצע הטבח בבית הכנסת בהר נוף, מבצע פיגוע הדריסה בטיילת ארמון הנציב ועוד.

יממה קודם לכן הפגינו אנשי 'עד כאן' מול בתי שגרירים אירופים בדרישה להפסיק את הזרמת הכספים לארגון המגן על מחבלים.

מחאה של 'עד כאן' מחוץ לבית שגריר גרמניה. צילום: 'עד כאן'

 

'עד כאן' פועל בימים אלו במטרה לעצור את פעילות 'המוקד' הממומנת ברובה על ידי מדינות אירופאיות. לצורך כך נפתח פרויקט גיוס המונים הצפוי להסתיים מחר שמטרתו "לעשות סוף לתמיכתם במחבלים ובמשפחותיהם". (לתמיכה  –  לחצו כאן)

צחי דיקשטיין סמנכ"ל 'עד כאן':  "הזוי שארגון שרשום בישראל כעמותה תחת רשם העמותות, פוגע בביטחון המדינה ומגן בריש גלי על מחבלים רוצחים ועל בתיהם. הגיע הזמן לעצור את העוול, להגיד עד כאן לסיוע למחבלים, עד כאן למניעת הריסת בתיהם. אנו נמשיך ונפעל כנגד כך הארגון אשר ישתף פעולה עם המחבלים, ונחשוף לציבור את פעילותם"

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20