בין אם אתם מנהלים עובדים רבים או שמא מדובר בארגון הכולל עובדים מעטים, קיימת חשיבות רבה לארגון יום גיבוש עבור העובדים.  ניהול של צוות העובדים בצורה נכונה תוך הקפדה על זכויות סוציאליות ועד בניית מרקם חברתי איכותי בעבודה מאפשר לעובדים להיות מאושרים יותר. בבואנו להימצא בקרב אנשים אשר אנו מכירים קל לנו יותר לעבוד עימם ולחלוק עימם תחושות שונות אשר לא קשורות בעבודה.

בקרב בעלי עסקים רבים עולה הצורך לארגן פעילויות גיבוש עבור העובדים במטרה לייצור סביבת עבודה נעימה יותר מעבר לארוחת צהריים במשרד או בדיחות פנימיות רגע לפני ישיבת צוות. פעילויות שונות כמו טיולים או תחרויות ספורט יאפשרו לצוות להכיר אחד את השני.

 מה האתגר הגדול בעת בניית יום גיבוש לעובדים?

האתגר הגדול ביותר אשר עומד בפניכם במסגרת ארגון פעילויות גיבוש הוא לארגן פעילות במסגרתה כל אחד מצוות העובדים ימצא את עצמו וירגיש בנוח.  התחשבות באופי העובדים וסגנון הפעילות עשויה להיות המפתח להצלחת הפעילות. לצורך כך, יהיה צורך להיוועץ עם אנשים נוספים מהארגון על מנת לתהות על פעילות הגיבוש המתאימה ביותר. בבואכם לארגון פעילות גיבוש יש להביא בחשבון גם את הגילאים של העובדים ואת מצבם המשפחתי ולבחור את הפעילות המתאימה ביותר.

סדנאות בישול לעובדים

מבין מגוון אפשרויות פעילויות גיבוש לעובדים, סדנת בישול נחשבת לאחת הבחירות המוצלחות ביותר, בין היתר בשל הפופולריות לה זוכות תוכניות הבישול בטלוויזיה. גם אם אתם לא ממש בשלנים מקצועיים אלא רק חובבנים יש להניח כי תמצאו את המקום שלכם במסגרת הפעילות.  ידוע לכל כי אוכל מחבר בין אנשים אשר אין להם דברים משותפים. לכן אין זה פלא כי ניתן למצוא לא מעט פעילויות לעובדים הסובבות סביב אוכל. מדובר באפשרות נהדרת לייצור חיבור בין העובדים אשר אינם מכירים זה את זה במהלך יום העבודה וליהנות ממטעמים רבים, דבר היוביל לצמיחה של העסק שלכם.  כיום ניתן למצוא סדנאות רבות אבל עליכם לערוך מחקר מקיף בבואכם לבחור את הסדנה המתאימה ביותר ולשאול את השאלות המתאימות על מנת לגרום לסדנה להצליח. ההמלצה היא לבחור סדנה אשר תדבר אל הקהל הרחב וכן לבחור צוות מקצועי אשר יעביר את הסדנה בצורה חוויתית אשר תגרום למשתתפים לשתף פעולה.

באמצעות התייעצות עם לקוחות קודמים תהיה לכם האפשרות לבחון את ההיצע על מנת לבחור את המנחים הטובים ביותר. חשוב מאד לבחון את היכולות של המנחים לא רק מבחינת הבישול אלא גם מבחינת היכולת שלהם לשלוט על הדינמיקה הקבוצתית. ככל שיהיו אלו מנחים בעלי ניסיון רב יותר כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי יום הגיבוש יעבור בהצלחה רבה ואתם מצויים בידיים טובות – בידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום אשר יאפשרו לכם להרגיש בנוח ולהסיר את המסכות.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20