הרשות הפלסטינית וארגוני השמאל מזהירים אותנו על איום דמוגרפי שעתיד לבטל את הרוב היהודי במדינת ישראל במקרה של סיפוח יהודה ושומרון. כעת מתגלה כי מאות אלפי פלסטינים נוטשים את יהודה ושומרון ומהגרים לארצות הברית, בעוד הוילות המפוארות שלהם נותרות נטושות, כך פורסם ב-"360".

השקר הדמוגרפי. מתוך 'הפטריוטים' היום (ה')

אך זה לא הכל. החוק הבינלאומי קובע כי אדם שלא נמצא בארץ מולדתו במשך שנה – יגרע מהספירה הדמוגרפית. אך לפלסטינים יש חוקים משלהם והם מנהיגים הליך שנקרא "רישום מאוחר": כל פלסטיני, גם אם נולד בחו"ל, יוכל להירשם כפלסטיני עד גיל 16 ולהיחשב כנוכח, כך שיהיה חלק מהספירה הדמוגרפית. יש לציין כי הליך זה מתקיים בידיעת ישראל.

מעדיפים את החלום האמריקאי. מהגרים פלסטיניים. צילום: פלאש90
מעדיפים את החלום האמריקאי. מהגרים פלסטיניים. צילום: פלאש90

ראש ענף אג"ם במנהל האזרחי, סא"ל אייל זאבי הודה כי הפלסטינים מעוותים את המספרים בכך שאינם מנהלים דיווח מסודר על נתוני התמותה ומצד שני כן סופרים תושבים שמתגוררים בפועל בחו"ל. חיזק את הדברים חוקר הדמוגרפיה יעקב פייטלסון שסיפר כי "העובדה שהפסקנו לספור בעצמנו את האוכלוסייה הפלסטינית הובילה לניפוח חסר תקדים של מספרים", והוסיף: "מאז העברת הסמכות לידי הפלסטינים בצורה בלעדית יש קפיצה בנתונים של מאות אלפי תושבים, זאת בנוסף להתעלמות מהגירה שלילית ומילודה שפוחתת".

אז מהם המספרים האמיתיים? כל עוד הפלסטינים בעלי האינטרס, הם אלו שיבצעו את הספירה המספרים האמתיים יישארו באפלה, בעוד שהוילות המפוארות בכפרי הרפאים הפלסטיניים יישארו נטושות.

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם