היום הגיעה לשולחנינו חבילה מעניינת, בתוכה נמצא מיקרופון מדונה אלחוטית איכותית, PGA31 מבית SHURE. מיקרופון מדונה הPGA31 היא מדונה אלחוטית איכותית הכוללת מיקרופון מדונה קונדנסר איכותי, מקלט המתחבר להגברה ומשדר קטן ומינימלי הכולל בתוכו סוללה נטענת חדשנית, טעינה מהירה של 15 דקות תספיק לשימוש של עד שעה וחצי.

הPGA31 היא מדונה אלחוטית המתאימה לשירותים רבים, מתמחה במיוחד בהקלטות אולפניות וצרכים מיוחדים, היא מתחברת בקלות לכל הגברה , הסאונד שהיא נותנת אמור להיות נקי במיוחד ומנגנון התדרים הוא המוכר לנו עוד ממוצרי SHURE רבים אחרים, והוא חלק ממשפחת מוצרי GLX-D , המבצעים חיבור מהיר ואוטומטי באמצעות LINKFREQ החדשנית.

כידוע, חברת Shure היא חברת מיקרופונים אמריקאית בעלת וותק בתחום הסאונד, ציוד הגברה, ומיקרופונים לרבות מיקרופוני מדונה אלחוטיים עם ניסיון מוכח של כמעט 100 שנה.

נתונים טכניים:

שם: SHURE PGA31

מוצר: מדונה אלחוטית

תדרים: UHF משתנה.

מרחק קליטה: עד 60 מטרים.

חיבורים: USB, XLR

תוספות: תיאום אוטומטי ומהיר, משדר זעיר, סוללה נטענת עד 16 שעות שימוש מטעינה מלאה.

פתיחת האריזה:

כמו שצוין מיקרופון מדונה SHURE הPGA31 החדש הוא אינ מוצר גדול במיוחד וכך גם האריזה שלו, בפתיחתה אנו מגלים מיד את מיקרופון המדונה המצורף ,יש לומר שהוא מרגיש איכותי למגע ואיכות הבנייה הגבוהה מורגשת גם כן, אין ספר שזהו מיקרופון שנועד לשם פעילות ויעמוד גם במבחנים קשים מאוד של שימוש בתנאים מאמצים כמו ספורט או ריקוד.

הפעלה ראשונית:

ההפעלה של סט אלחוטי מדונה הPGA31 פשוטה להפליא, בהדלקה מיד מתואמים שני המכשירים, המקלט והמשדר והמיקרופון מדונה האלחוטי מוכן לשימוש ופעולה, כמו שמצוין בפרטי המיקרופון הטווח אכן יכול להגיע עד 60 מטרים ואולי אף יותר בשטחים פתוחים ובתנאים אופטימליים. המקלט מתחבר למערכת ההגברה או אל בידורית באמצעות כבל סטנדרטי, הפעם חובר למקול מוגבר איכותי אך בשטח פתוח, הקול הנובע מן הרמקולים נשמע ברור בהחלט, הסאונד נקי וחד וכל אות או הברה נשמעת בבירור מירבי, הקול נשמע למרחקים , והחיבור רציף ויציב ולא חוויתי אף תקלה בעניין הקליטה והחיבור, ובכלל.

כמו תמיד מוצרי SHURE מראים את יכולתם ואיכותם וגם הPGA31 אינו זר לכך.

מסקנות:

המדונה האלחוטית PGA31 היא מיקרופון איכותי מאוד ועמיד מאוד היוכל להתאים למגוון רחב של שימושים, אם מדובר על מפעילים מרצים או מדריכי ספורט, השימוש בPGA31 יתברר כהחלטה מוצלחת, הסאונד חלק מאוד ונקי להפליא, ואין תקלות מיוחדות שראוי לציין, הסוללה הנטענת המצויה במשדר היא אכן שינוי מרענן והיא מספיקה בקלות ל5 שעות של עבודה, גם בגזרת הטעינה המהירה היא עושה את הנדרש ממנה ואחרי 20 דקות של טעינה חלקית פעלה במדונה למשך שעה וחצי ללא הרף. אין ספק שמיקרופון מדונה הPGA31 הוא מוצר מנצח המנצל את היתרונות העיקריים של מחלקת הפיתוח של SHURE, במיוחד בעניין סנכרון התדרים וסינון רעשים.

הכתבה נערכת בשיתוף המומחים מחברת מרכז הסאונד – יבואני מיקרופוני מדונה וציוד הגברה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20