הבסיס האיראני שהופצץ בסוריה
הבסיס האיראני שהופצץ בסוריה

חיל האוויר תקף בסיס איראני בסוריה

מטוסי קרב ישראלים הרעידו את שמי הצפון בלילה שבין שישי לשבת. כמה שעות לאחר מכן דיווחו כלי תקשורת ערביים כי חיל האוויר הישראלי תקף בסיס איראני באזור העיר אל-כיסווה סמוך לדמשק. הסורים לא פסחו גם הפעם על דיווחים כוזבים על הפלת כלי טיס ישראלים וגם הפעם שיגרו לטענתם טילי נ.מ לעבר כלי הטייס. לפי הדיווחים ברשת "סקיי ניוז" התקיפה בוצעה לעבר סוריה מעל שמי לבנון והיא כוונה לבסיס איראני המוקם בסוריה ותמונות לוויין שלו נחשפו לפני שלושה שבועות ברשת BBC. בתמונות ניתן לראות היטב את הקמת הבסיסי בצילומי לוויין של המתחם, הממוקם כ-50 ק"מ מרמת הגולן.

מייקל פלין. צילום: Gage Skidmore
הסגיר עצמו ל-FBI. מייקל פלין. צילום: Gage Skidmore

פלין הודה כי שיקר ל-FBI

היועץ לביטחון לאומי לשעבר של הנשיא טראמפ, מייקל פלין, הסגיר עצמו לידי ה-FBI, והודה כי שיקר בחקירתו בנוגע לשיחותיו עם רוסיה. בארה"ב מדווחים כי יועצו הקרוב וחתנו של טראמפ, ג'ארד קושנר הוא שהפעיל מאחורי הקלעים את פלין ועל כן יוזמן לשימוע. טראמפ סירב להשיב לשאלות בנושא.

יש בתים למונדיאל. צילום: אתר FIFA
יש בתים למונדיאל. צילום: אתר FIFA

יש בתים למונדיאל

אתמול (ו') הוגרלו בקרמלין 32 הנבחרות שהעפילו לטורניר גביע העולם שיתקיים בקיץ הבא ברוסיה. המארחים ייהנו מבית קל יחסית, פורטוגל וספרד הוגרלו לבית אחד, וכך גם אנגליה ובלגיה. בתים מאתגרים גם לאלופת העולם גרמניה, ברזיל וארגנטינה. במשחק הפתיחה יפגשו רוסיה וערב הסעודית.

הבתים:

בית א': רוסיה, אורוגוואי, מצרים וערב הסעודית

בית ב': פורטוגל, ספרד, איראן ומרוקו

בית ג': צרפת, פרו, דנמרק ואוסטרליה

בית ד': ארגנטינה, קרואטיה, איסלנד וניגריה

בית ה': ברזיל, שוויץ, קוסטה ריקה וסרביה

בית ו': גרמניה, מקסיקו, שבדיה ודרום קוריאה

בית ז': בלגיה, אנגליה, טוניסיה ופנמה

בית ח': פולין, קולומביה, סנגל ויפן

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך חדשות, ערוץ 20.
ניר מועלם