ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין לאלירז שדה באולפן הליכוד TV והתייחס לתיקון ל"חוק סער" שאותו ניסה לקדם ללא הצלחה. "מי שהתקשורת משבחת הוא רע לליכוד", אמר. לדבריו, "באו אליי יותר מ2-3 אנשים ואמרו שגדעון סיפר להם שאחרי הבחירות לא יטילו עליי אלא עליו". לדבריו, "לא המצאתי את זה, התרגיל שלו לא יצליח".

בהמשך מסרו גורמים בסביבת ראש הממשלה כי הוא פועל על מנת שגדעון סער לא יוביל את רשימת הליכוד. מעבר לכך הוא לא מתערב בדירוג השרים וחברי הכנסת.

רה"מ נתניהו וגדעון סער בכנסת, 2012. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

 

גדעון סער לא נותר חייב והשיב: "למרבה הצער, יומיים לפני הפריימריז בחר רה״מ לנסות ולמחזר את עלילת הכזב אותה השמיע לראשונה לפני מספר חודשים. המטרה שקופה: נסיון לפגוע בי בפריימריז. חברי הליכוד חכמים ויודעים היטב שלדברים אין שחר. ערב בחירות קריטיות לליכוד ולמדינה אנהג כמבוגר האחראי: לא אגרר למלחמה פנימית בתוך הבית".

בראיון בעמוד הפייסבוק שלו תקף ראש הממשלה את התקשורת: "קשה לשמאל לקבל את העובדה שאתה יכול לקבל קולות אחרים, את הקול של הליכוד, הקול של הימין, בלי לעבור דרך הפילטרים שלהם – זה מוציא אותם מדעתם. הם רוצים פאנל של חמישה – ארבעה משמאל, ואחד מימין שתוקף אותנו מימין".

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20