ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך במתקפת הנגד נגד מבקריו:  "יצא המרצע מהשק: לחץ של אנשי תקשורת ופוליטיקאים על היועץ המשפטי וגורמי האכיפה כדי שיגישו כתב אישום בכל מחיר נגד רה"מ נתניהו". כך תקף הערב (ה') נתניהו את מבקריו. לדבריו, זהו ניסיון לבצע הפיכה שלטונית בדרך לא דמוקרטית.

בפוסט שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו, תקף את הדברים שאמר היום ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק: "האופוזיציה היום במדינה בנויה מ-5 אנשים: דרוקר, אלדד יניב, אמנון אברמוביץ', ליאור שליין ואהוד ברק". נתניהו ציטט את ח"כ מיקי רוזנטל (המחנה הציוני) שאמר כי "גורלו של ראש הממשלה הזה לא ייחרץ בבחירות, זאת תהיה החלטה משפטית".

גם אלדד יניב זכה לקבל ציטוט בעמוד הפייסבוק הפופולרי של נתניהו, בעקבות דבריו לפיהם: "רביב דרוקר לוחץ בטלוויזיה, והיועמ"ש פותח בבדיקה". 

ראש הממשלה נתניהו משיב לשאלות הכנסת בנוגע לחקירות

אתמול השיב ראש הממשלה לחברי הכנסת שתקפו אותו על החקירות. בין השאר אמר נתניהו "אין סוף מספרים ותיקים, זו השיטה. אין סוף לציד. אין גבול לרדיפה ולשקרים. הפוליטיקאים עובדים על שיטת מצליח, אולי בסוף הלחץ יצליח. אחרי שיסגרו את כל התיקים והבדיקות יצטרכו לתת משהו . כתב אישום על משהו, לא משנה על מה. לא הייתה פה שום ממשלה ולא מחליפים ראש ממשלה בחקירות. יש לי חדשות: אני אמשיך להוביל את מדינת ישראל למען אזרחי ישראל עוד שנים רבות וכדאי שתתחילו להתרגל לזה".

בתוך כך, הערב פורסם בחדשות 2 שראש הממשלה ייחקר מחר בפעם השלישית.