נטע ברזילי. צילום: צילום מסך

 

הבוקר (א') סיפרה ברזילי לרשת כאן ב' על התחושות מהערב הדרמטי: "ירדנו מהבמה אל ההמולה המטורפת הזה, הכל מטורף פה, אי אפשר לעכל את מה שקרה פה. זה כבוד ענק, הלב שלי מתפוצץ מגאווה, ולכל המשלחת שקרעה את עצמה בשבועות האחרונים. העבודה משתלמת, כמו גם שבירת מוסכמות וסטראוטיפים". על העתיד, שנראה ורוד אמרה הכוכבת: "מקווה שהטירוף יעבור ויינתן לי להמשיך כאומנית שיש לה אמירה וכיוון ושייתנו לי להיות. אני רוצה לעשות וליצור בחופש מוחלט".

נטע הוסיפה: "הבנתי שאנשים קפצו למזרקה בכיכר רבין, זה פסיכי. פשוט פסיכי. אני על ענן, אני באופוריה, אין לי מושג איפה אני. זה היה מטורף, אי אפשר להאמין למה שקרה שם".

אמש (ש') עם חיוך גדול על הפנים ולתשואות הנוכחים באולם, הגיעה נטע ברזילי למסיבת העיתונאים שכונסה רגע אחרי זכייתה באירוויזיון. "אני חושבת שכולם נתנו הופעה מדהימה הערב, אבל מישהו היה חייב לנצח. ההמתנה לתוצאות, במשך כחצי שעה, הייתה החלק הכי קשה מבחינתי. זה היה נורא".

ברזילי הוסיפה: "אני גאה ושמחה להביא את האירוע הקסום הזה לישראל אין כמו מסיבה ישראלית ואתם תגלו את זה בשנה הבאה", אמרה בדמעות מהולות בצחוק ואושר.

נטע ברזילי במסיבת העיתונאים לאחר הזכייה. צילום: צילום מסך

 

"אני מתכוונת להיות אומנית יוצרת ולכתוב את השיר הבא שלי", סיפרה על תכניותיה לעתיד. כשנשאלה אם היא מתכננת להפסיק להופיע בחתונות, השיבה: "מה פתאום חתונות זה הכי כיף, זו מצווה לשמח חתן וכלה. נראה לי שפשוט ישלמו לי קצת יותר מ-500 שקל להופעה".

הזוכה הישראלית גם שלחה מסר לחוגגים בכיכר רבין: "איזה כיף לנו, זכינו באירוויזיון. איזה כיף שהגענו ללבבות, איזה כיף שהצלחנו לשנות את התדמית, הגיע הזמן – מגיע לנו". בהמשך הוסיפה כי היא "מקדישה את הניצחון לכולם".

ברזילי התייחסה גם למסלול שעברה: "לא תכננתי שום דבר, אבל אז זכיתי (ב'הכוכב הבא'), וברגע שזכיתי הבנתי שאני יכולה לעשות משהו מיוחד למען הרבה אנשים. אני עושה את מה שאני עושה כדי לתת דוגמה והשראה. אני מאוד מאושרת מזה. אני חוגגת את עצמי, לא משנה מה הגודל שלי, מה השיער שלי ומה הקול שלי. אני צריכה להיות עצמי ולהקשיב לעצמי".

לסיכום, ברזילי התייחסה גם לזוכה מן השנה שעברה, הפורטוגלי סלבדור סובראל, שהתבטא בחריפות כנגד "Toy" בימים האחרונים ואז נדרש להעביר לה את השרביט בתום הטקס הנוכחי. "הרגשתי שהוא כיבד אותי הערב", אמרה. "בכל מקרה, אני שולחת לו אהבה ורק אהבה".