אחרי שגזר על עצמו שתיקה בנושא, הגיב הערב (ב') חבר הכנסת יהודה גליק לראשונה על ההתקפות נגדו בעקבות הפגישה שקיים בשבוע שעבר עם סרבן הגט, ירון אטיאס, בלשכתו במשכן הכנסת. גליק פרסם את הסיבה שהביאה אותו לקיים את המהלך שגרם לו להיות מותקף בעת שעלה לנאום במליאה ובימים האחרונים לאחר הפגישה וכי כל מטרתו הייתה לנסות לגשר בין שני הצדדים.

"מי שאין לו סבלנות לקרוא אז השורה התחתונה היא שנכון לרגע זה אין גט. משמעות הדבר שככל הנראה אביהם של שלושה ילדים, שהגדול שבהם בן 11, עלול להיכנס בקרוב לכלא, ואימם תמשיך להיות כלואה על ידי בעלה שאינה חפצה בו", כתב גליק בתחילת הפוסט.

בהמשך הוסיף ופירט את המאמצים הרבים שעשה כדי להגיע להבנות בין בני הזוג, והסביר מדוע לשכתו הייתה המקום היחיד שבו יכול היה להיפגש עם אטיאס. "איש לא ידע ואיש לא היה אמור לדעת על הפגישה עם אטיאס. לא היה מדובר בצעד הפגנתי או בצעד מחאתי אלא בפגישה עניינית", טען להגנתו.

גליק הגיב גם לביקורת הקשה והתוקפנית שספג מצד חברות כנסת בעת שעלה לנאום המליאה לאחר היוודע דבר הפגישה השנויה במחלוקת: "נחשפתי למופע אימים שאיני זוכר כמותו מאז שאני בכנסת. ה-D9 יצא מהאפסנאות. הזמן שניתן לי לנאום היה שלוש דקות אך במשך שש וחצי דקות הן פשוט לא נתנו לי להוציא מילה מהפה וצרחו עליי בצרחות אימים.

"יתירה מזאת, בין שאר הצעקות על הפרת הוראת בית הדין ועל המזבח הבוכה, פגעו בי יותר מכל הצעקות איך לא אכפת לי מאותה אישה, וזה דקות ספורות אחרי שסיימתי את ההתכתבות ההדדית איתה. ואף על פי כן הייתי משוכנע שהדבר האחרון שמתאים לעניין כזה הוא להפוך את זה לנושא להתקוטטות פרלמנטרית".