פרשת מינויי השופטים תמורת טובות הנאה: ראש לשכת עורכי הדין לשעבר, עו"ד אפי נווה, מאיים לתבוע את הגס שטייף, כתבת הפלילים של גלי צה"ל ואת התחנה על רקע החדירה לפרטיותו שנעשתה בפרסומיהם אודות הפרשה בעניינו.

במכתב התרעה לפני תביעה ששלח נוה, הוא דורש ששטייף והתחנה יתנצלו בפניו ואף יפצו אותו בסכום של חמישה מיליון ש"ח, זאת בנוסף להשבת החומר שהוצא ממכשירו הנייד שנפרץ.

בפניה הבהיר נוה כי במידה שלא יענו לדרישותיו הוא עשוי להגיש תביעה אזרחית נגד התחנה ונגד שטייף, זאת לאחר שאמש (ראשון) הוא הגיש תלונה במשטרה על גניבת הטלפון הנייד שלו, פריצתו ושימוש במידע אסור. התלונה נוגעת גם לגנבת המכשיר, לטענתו, וגם לפריצה ולשימוש שנעשה בתכנים שהיו בו.

עו"ד אפי נוה (צילום: TPS) וכתבת גל"צ הדס שטייף (צילום: פלאש 90)

 

את התלונה הגיש בשם נוה סנגורו, עו"ד בעז בן צור, ובה נכתב כי המכשיר שנפרץ הוא "מכשיר טלפון נייד פרטי, המוגן בסיסמה, שאיננו אמור להימצא בידיו של איש זולת מר נוה", והוסיף כי "לאיש אין היתר או רשות לעשות בו שימוש כלשהו".

כזכור, שטייף השיגה את הטלפון הנייד של עו"ד אפי נוה ומהחומרים שהושגו מתוכו לאחר פריצת המכשיר, נוצרה הפרשה שעוסקת בטובות הנאה שלכאורה קיבל נוה תמורת שימוש בכוחו לקידום מועמדים לשפיטה.

אפי נוה? אדם גולד חושף את הקומבינות של השופטים

 

 

אלון מליק

אלון מליק