אחרי שראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע כי לא יאריך את המנדט שניתן לארגון המשקיפים הבינלאומי TIPH, הודיע ארגון נוסף הפועל נגד ישראל וההתיישבות בחברון כי יעזוב את העיר.

פעילי ארגון EAPPI בחברון, השבוע. צילום: דן ראבנהיימר/TPS

 

EAPPI, ארגון בקשור 'למועצת הכנסיות העולמית' ומבצע פעולות מעקב אחרי חיילי צה"ל, הודיע כי בכוונתו לעזוב את חברון. הארגון, שפועל בשיתוף פעולה צמוד עם ארגון הדה-לגיטימציה 'שוברים שתיקה', הוא גוף אשר חלק מראשיו הביעו לא פעם עמדות אנטי-ישראליות בוטות ואף אנטישמיות.

המנדט שלהם לא יוארך. משקיפי ארגון TIPH בחברון. צילום: אסתי דזיובוב, TPS

 

כזכור, אמש (שלישי) הודיע ראש הממשלה כי לא יחדש את המנדט של ארגון המשקיפים הבינלאומי, זאת לאחר קריאה מצד ארגוני חברה אזרחית ציונים: "להוציא את TIPH מחברון".

מתן פלג, יו"ר תנועת 'אם תרצו' שתנועתו הפעילה את פרוייקט 'צלם את הצלמים' המתמקד בחשיפת ארגוני דה-לגיטימציה הפועלים בשטח נגד חיילי צה"ל תוך התמקדות ב-EAPPI וב-TIPH בירך על ההחלטה: "אנו שמחים לראות כי ארגוני הדה לגיטמציה הממומנים על ידי ממשלות זרות עוזבים את חברון אט אט. ארגונים אלו עסקו בהצקה לחיילים והכפשת מדינת ישראל".

פעילי ארגון EAPPI בחברון, השבוע. צילום: דן ראבנהיימר/TPS

 

"הוכחנו פעם אחר פעם שחוץ מליבוי הסכסוך והתגרות בחיילי צה"ל הם אינם עושים דבר. אנו שמחים מאד שהפרוייקט צלח ומבטיחים להמשיך לפעול למען חיילי צה"ל ומדינת ישראל. יש לנטרל כל את כל בעלי האינטרסים המפיקים רווחים מן הסכסוך. הם המכשול האמיתי והעיקרי לשלום", הוסיף פלג.

חוגגים את גירוש הסוכנים הזרים מחברון!!!

פורסם על ידי ‏תנועת אם תרצו‏ ב- יום שלישי, 29 בינואר 2019

טל מאיר

טל מאיר

כתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות