שוקי זוהר (41), סרן במיל', בעל שלושה תארים (תואר ראשון ושני בממשל, מדיניות ומנהל ציבורי ותואר ראשון במשפטים), פעיל במפלגה משחר נעוריו ובשני העשורים האחרונים עובד בכנסת. במשך עשור שימש זוהר כיועצו של השר לשעבר זבולון אורלב, וכיהן כיו"ר ועד העוזרים הפרלמנטריים. בשנים האחרונות משמש כיועץ אסטרטגי בכנסת לחברות, ארגונים ועמותות.

"בגיל צעיר החלטתי לפעול פוליטית ופניתי לסניף המפד"ל בבני ברק", כתב במכתב ששלח לחברי המפלגה. "מאז ועד היום נשארתי נאמן ומסור לדרך ולמפלגה. במשך השנים הייתי פעיל מאד בענייני ציבור במסגרות השונות וראיתי בשליחות הציבורית מטרת חיים. למדתי מהי עבודה פרלמנטרית ללא גבול והכל למען הציבור".

"מנהיגי המפלגה ברחו כגנבים בלילה"

לדבריו, "מנהיגי המפלגה ברחו לפני שבועיים כגנבים בלילה, תוך נטישת חברים לדרך שפרגנו להם ותמכו בהם. מיד לאחר ההודעה על הנטישה החלתי בפעילות למען אחדות השורות. לאחר שחשתי את התחושה של חוסר מנהיגות, חוסר סדר ורצון למפלגה טובה החלטתי להתמודד לרשימת הבית היהודי לכנסת.

הכרזת בנט ושקד על מפלגתם החדשה. צילום: TPS

 

הוא המשיך וכתב כי הוא "רוצה להביא עמי את הרוח הטובה של הציונות הדתית! רוח התורה העם וארץ ישראל. רוח החברות והמסירות למען הכלל", וחתם: "אני מבקש מכם את האמון ואת התמיכה. מבטיח לא לאכזב אתכם".

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20