עורך דין הינו אדם אשר למד משפטים ומורשה לעסוק בתחום עריכת דין ויעוץ משפטי. איש מקצוע זה מופיע בבית משפט ומייצג את לקוחותיו מול השופט. בעולם המשפטים, ניתן למצוא מגוון של התמחויות עבור מקצוע זה, ואחת הבולטות שבהן היא התמחות בענייני משפחה ועריכת דין.

מיהו עורך דין משפחה

עו"ד משפחה עוסק מטפל במגוון רחב של תחומים. אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • עו"ד משפחה מטפל בענייני נישואין וגירושין.
  • בעל מקצוע זה עוסק בתחום תביעת מזונות.
  • בנוסף, ניתן לפנות לעורך דין משפחה במקרה של תביעה למשמורת ילדים.
  • קיימת אפשרות לבקש שירות של ע"ד משפחה בתחום ירושות וצוואות, תביעות בין בני משפחה על פירוק נכסים ותביעה לחלוקת רכוש.

ומה לגבי מזונות?

מזונות הנן תשלום שנקבע על ידי בית משפט, המחייב האדם לשלם סכום זה עבור משפחתו וילדתו. עורך דין מזונות הינו הבעל מקצוע אשר מטפל בתביעות מזונות. סכום זה נקבע לפי מצב כלכלי של שני ההורים, מספר ילדים וצרכיהם. תשלום מזונות הינו אחד התחומים המסובכים בדיני משפחה, בתהליך הגירושין. יש לציין, שחתימת על  הסכם תשלום מזונות אינו נשאר כך, אלא, סכום זה יכול להפחית או להגביר לפי הצרכים של הילדים וההכנסות של ההורים.

גירושין

גירושין אינו תהליך קל ונעים עבור זוגות רבים. על מנת להגיע לבית משפט מוכנים, מומלץ לבחור בשירות של עורכת דין גירושין מקצועית. בנוסף, על מנת לסיים את פרק הנישואין בצורה מהירה עד כמה שניתן, יש לברר עם עורכת דין את החשיבות של הליך גישור. בנוסף, חשוב להבין שתהליך גירושין עלול להיות ארוך, כך שמומלץ לבחור עורכת דין גירושין עם ניסיון רב בתחום זה.

כתיבת צוואה

הצוואה הינה החלטה חשובה ומשמעותית עבור קרובי משפחה או חברים. היא מתארת כיצד אדם רוצה לחלק את רכושו לאחר מותו. עו"ד צוואות הינו הבעל מקצוע אשר עוסק בתחום ירושות וצוואות.

חברת שני ליברמן, משרד עורכי דין, עוסקת בתחומים רבים, כגון, הסכם ממון, מזונות, גישור, נשואים אזרחיים ועוד. זוהי חברה עם צוות מקצועית המייצגת את הלקוח מפתיחת התיק ועד סיומו. אז אם אתם מחפשים עורכי דין שאינם מתפשרים על אף לקוח, משרד עורכי דין שני ליברמן הוא המקום הראשון שצריך לפנות אליו.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם פורטל עורכי דין.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20