גדעון לוי נגד משפחת גולדין. מתוך "לפני כולם", א'-ה' ב-21:00

משפחת גולדין נגד "הארץ". לאה ושמחה גולדין תוקפים היום (ב') את המעקב היומי שעורך עיתון הארץ על שעות החשמל ברצועת עזה. בעקבות הפרסום של העיתון היום, תקפו בני משפחתו של חלל צה"ל הדר גולדין את העיתון וכתבו בעמוד הטוויטר שלהם כי העיתון ממשיך ב"קו האנטי-ישראלי שלו", בעודו מתעלם מכך שחמאס מחזיק בשבי חיילים ואזרחי ישראל.

העורך הראשי של העיתון, עמוס שוקן, לא נותר חייב וכתב בתגובה: "תתביישו. ממשלת ישראל רק מבצעת כאן הוראות של עבאס". בכך רמז לסרבנותה של הממשלה להיענות לדרישות ההורים להקשות על חיי האזרחים ברצועה כדי להפעיל לחץ על ארגון הטרור. מאידך, כשיו"ר הרשות הורה לצמצם את כמות החשמל הנכנסת לרצועה, הקבינט אישר.

בני הזוג גולדין ענו: "אנחנו מתביישים בך וב״הארץ״ שמעדיפים לתת ביטוי למצוקת אזרחים בעזה ואינם מגלים שום חמלה כלפי משפחות ישראליות שיקיריהן נמצאים בידי חמאס". שוקן לא התאפק והמשיך להגיב, מה שיצר קרב ציוצים מתמשך.

זו אינה הפעם הראשונה בה מתעמתים בני משפחת גולדין עם אנשי "הארץ". במאמר שפרסם העיתונאי גדעון לוי השתלח במשפחת גולדין על מאבקם להשבת חלקי גופת הדר הי"ד. "שום התעללות בתושבים אין בה די. שיקפאו למוות, שלא יקבלו חשמל, הכל מקודש עבור גופת הבן".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20