חגיגת יום הולדת לניר ברקת. צילום: בתאל בנימין

 

ברקת מחמם מנועים לקראת הפריימריז: רגע לפני תום הקדנציה, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת חגג היום (ו׳) יום הולדת 59 באולם האבניו בקרית שדה התעופה בהשתתפות אלפי תומכים, חברים טובים מימי שירותו הצבאי, חלוצי היזמות בעולם ההייטק ודמויות מובילות מירושלים.
את החגיגה, כך נאמר למוזמנים, ארגנה אשתו בברלי.

צילום: בתאל בנימין

 

ברקת שחותם שתי קדנציות כראש עיריית ירושלים סיכם את התחנות בהן עבר עד כה: שירות צבאי, הייטק והכהונה בירושלים. כעת על הפרק – הכניסה לפוליטיקה הארצית דרך מפלגת הליכוד בה הוא חבר.
בנאומו אמר ברקת לתומכיו: ״חברים, המצברים שלי טעונים בזכותם. יש לי רק בקשה אחת, תמשיכו לרוץ איתי בדיוק כפי שעשיתם עד היום ואפילו ביתר שאת״.

את האירוע הנחה הבדרן אלי יצפאן שהתפלא לגלות שקהל ליכודי קשה להשתיק. על הבמה הופעה של שמעון בוסקילה.

צילום: בתאל בנימין

 

שרים וחברי כנסת מהליכוד השתתפו במסיבת יום ההולדת, בהם: יו״ר הכנסת יולי אדלשטיין, השר זאב אלקין, השר אופיר אקוניס, השר יובל שטייניץ, השר ישראל כץ, וגם השר לשעבר גדעון סער וחברי הכנסת דוד ביטן, אבי דיכטר, אמיר אוחנה, נורית קורן, שרן השכל, יואב קיש ונאוה בוקר. גם בוגר האח הגדול מושיקו פסל לא נפקד מהמעמד.

הגיסה אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל באר שבע, ברכה ושיבחה את ניר על הבמה. על מסכי ענק הוקרנו ברכות מאלוף במיל׳ דורון אלמוג, מרים פרץ, הרב הראשי הספרדי שלמה עמאר, הרב דוד גרוסמן ועוד.

הבת הצעירה עמית, שחזרה מלימודי קונדיטוריה בפריז, זכתה להפתעה לרגל יום הולדתה שחל היום, אביה העלה אותה לבמה, בירך אותה והגיש לה עוגה חגיגית.

האירוע הוא למעשה יריית הפתיחה לקראת הפריימריז שיתקיימו בשנה הקרובה בליכוד. ברקת שואף להיות מדורג גבוה ברשימה ולהתמנות לשר. הנוכחות של אישים בליכוד וגם של למעלה מ-3,000 המשתתפים שמילאו את האולם בבוקר יום שישי מעידים על החיבוק לו זוכה ברקת בתנועה ואולי גם מנבאים את הצפוי לו בבחירות המקדימות.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20