עומר אצילי חוזר לשחק? השחקן המסוכסך עם בית״ר ירושלים שלא שיחק בחודשיים האחרונים צפוי לחזור לכר הדשא במשחק נגד מכבי חיפה. המאמן סלובודאן דראפיץ העביר בשבוע שעבר את המסר לאצילי כי לא היה מרוצה מהיכולת שלו באימונים ומההתנהלות שלו באימונים. דראפיץ החליט כי אצילי ששינה גישה יחסית בימים האחרונים באימונים יהיה בסגל ויטול חלק במשחק בכל מקרה.

 

אצילי. יחזור לשחק? צילום: פלאש 90
אצילי. יחזור לשחק? צילום: פלאש 90

 

במועדון מקווים כי אחרי שאצילי ישחק לראשונה אחרי תקופה ארוכה הוא ייפגש עם אלי טביב כאשר האחרון ישוב ארצה, במטרה להגיע להבנות. בבית״ר לוקחים בחשבון גם את האפשרות שאצילי יפנה לבוררות אחרי חג הפסח ונערכים במקביל גם לאפשרות הזו וגם בניסיונות להגיע להבנות ולחתום על חוזה חדש.

בינתיים אצילי מצא את העיתוי המתאים להוציא הודעה אישית ובה כתב: "אני לא ממש יכול לדבר על הימים הקשים שאני עובר, אבל רציתי לאחל לכולם חג שמח וכשר. רציתי גם להתנצל אם מישהו מהאוהדים נפגע ממה שפורסם בנוגע למה שכאילו קרה במשחק נגד מכבי. האמת שונה ממה שפורסם באתרים מסויימים וחשוב לי שתדעו שמעולם לא סירבתי לשחק וכל מה שקרה נבע רק מתמימות וכוונה טובה".

אלי טביב לא אמר את המילה האחרונה. צילום: פלאש 90
טביב. לא אמר את המילה האחרונה. צילום: פלאש 90

"יש לי עוד הרבה מה להגיד, כמו למשל על הסיפורים הלא נכונים לגבי סכומים שכאילו דרשתי, אבל זה לא הזמן ולא המקום. בכל מקרה, כמו שאמרתי לפני חודשיים, לא משנה מה יקרה אני אוהב אתכם ואת בית"ר ירושלים, ושוב פעם שיהיה חג שמח לכולם".

אצילי רומז בהודעה שפרסם על האפשרות שלא יישאר במועדון כאשר כתב כי יישאר אוהד בית״ר ירושלים בכל מקרה, הכוונה כמובן גם אם יעזוב.

טביב קיבל יעוץ משפטי לאחרונה בנוגע לאצילי ולכן החליט לאפשר לדראפיץ לתת לשחקן לשחק. החוקים באופ״א קשיחים נגד מועדונים ובאים לטובת השחקנים בתביעות בוררות, אך בארץ המוסד לבוררות בא יותר לקראת הקבוצות וטביב החליט לפעול מהראש ולא מהבטן. מבחינתו, אצילי ישחק הערב והוא ימשיך לשחק עד תום העונה ובמקביל ייאלץ לחתום על החוזה החדש. טביב מבחינתו יודע מה הוא רוצה מאצילי. 1.5 מיליון יורו.

אם מכבי תשלם את הסכום בקיץ הוא ימכור אותו ואם אצילי יפתח עונה בבית״ר בלי חוזה חדש, החזית השנייה תיפתח כאשר לטביב יש קלף, נבחרת ישראל.

אלישע לוי בונה את הנבחרת שלו לקמפיין שייפתח בתחילת ספטמבר. אצילי חולם להיות בסגל. אם לא הקרב בין השחקן לטביב אצילי היה בסגל כבר במחנה האימונים בחודש הבא באוסטריה והיה נוטל חלק במשחק ההכנה של הנבחרת בסרביה. נכון לעכשיו הקשר איבד את הסיכוי להיות בסגל, אולם אם יהיה במסגרת, יתאמן וישחק בהכנה של בית״ר ובפתיחת העונה הוא יהיה בסגל של הנבחרת.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20