דור מיכה רוצה שחרור לטורקיה 

דור מיכה, קשר מכבי תל אביב, קיבל הצעה כספית מפתה מאנטליספור הטורקית. ההצעה הכספית היא חוזה של 350 אלף יורו לעונה כאשר הטורקים רוצים את מיכה כבר עכשיו. נעשתה כבר פנייה רשמית למכבי תל אביב על רכישה או השאלה. במכבי תל אביב לא מתכוונים למכור או להשאיל את מיכה ואינם מוכנים כלל לנהל מו״מ בנושא.

יתכן והצעה כספית מפתה למכבי ולחץ מצידו של הקשר ישכנעו את קרויף לוותר עליו. במכבי מעריכים כי עד השבוע הבא ימונה רשמית מאמן זר לקבוצה.

בדרך לטורקיה? דור מיכה. צילום: מכבי ת"א
בדרך לטורקיה? דור מיכה. צילום: מכבי ת"א

אבוחצירה סיכם ברעננה, בית״ר מסרבת לשחררו

שמעון אבוחצירה, חלוץ בית״ר ירושלים הגיע לסיכום עם הפועל רעננה. בעקבות ההחלטה של עדן בן בסט לחתום בהפועל חיפה, במועדון החליטו להקפיא את ההחלטה לשחרר את אבוחצירה אולם החלוץ הבהיר לראשי בית״ר כי אינו מעוניין להישאר בקבוצה בשום מקרה והוא דורש שחרור.

מכבי פתח תקוה שנפגעה אף היא מעדן בן בסט שסיכם במועדון והעדיף את חיפה, מנסה למצוא תחליף ומעוניינת להחזיר את לידור כהן שאינו מקבל דקות רבות אצל רן בן שמעון. אלי טביב לא ממהר לשחרר את כהן ובכל מקרה הצדדים לא הגיעו להסכמה בנוגע לתנאי שחרורו בשלב זה.

שוינפלד וגוטליב דורשים שחרור

הצרות של הפועל תל אביב לא נגמרות. ארון שוינפלד, הגיש במפתיע בקשה לחידוש הליך הבוררות נגד הפועל תל אביב. החלוץ שחזר לפעילות ואף כבש פעמיים במשחקי הקבוצה שוב פונה למוסד לבוררות. לשוינפלד יש חשש בנוגע לחוזהו והוא דורש שהבקרה התקציבית תבטיח לו שהחוזה שלו יכובד במלואו והוא יקבל את מלוא כספו.

בבקשה שהוגשה למוסד לבוררות של ההתאחדות לכדורגל, שחקן הפועל תל אביב טוען על הפרת ההסכם ודורש גם שחרור מיידי. בנוסף, אדי גוטליב הבלם הגיש תביעת בוררות נגד המועדון ודורש שחרור לאלתר ללא תמורה. בכתב התביעה טוען הבלם כי הפועל תל אביב הפרה את ההסכם לפני ואחרי הפירוק. גוטליב מעלה טענות קשות נגד המועדון ודורש כמיליון שקל ושחרור חינם.

שוב רוצה לעזוב. ארון שוינפלד. צילום: נעם מורנו, ONE
שוב רוצה לעזוב. ארון שוינפלד. צילום: נעם מורנו, ONE

 

 

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20