דור מיכה. צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

 

בחודש הבא ימונו לנבחרת ישראל מנהל מקצועי ומאמן. הנבחרת תצא למחנה אימונים באוסטריה לפני המשחק נגד נבחרת ארגנטינה של ליאונל מסי. עד אז, ינסה אלון חזן, המאמן הזמני של נבחרת ישראל, להותיר רושם חיובי מאוד כדי להיות אחד המועמדים לתפקיד המאמן הלאומי.

חזן, מאמן נבחרת הנוער, מאמין כי הופעה מוצלחת מאוד של הנבחרת מחר (21:00, נתניה) מול רומניה, יכולה לגרום למקבלי ההחלטות לקחת אותו בחשבון. למרות שמדובר במשחק ידידות מול נבחרת לא אטרקטיבית, בהתאחדות מעריכים כי יגיעו כ-8,000 אוהדים למשחק.

אלון חזן. צילום: ההתאחדות לכדורגל

 

אלון חזן שזימן מספר שחקנים לראשונה לנבחרת, מתכנן גם לתת להם לשחק, למשל דיא סבע וערן לוי ממכבי נתניה. דור מיכה מתוכנן לערוך הופעת בכורה בהרכב הראשון של הנבחרת, טאלב טוואטחה שהודח מהסגל בעידן אלישע לוי בגלל בעיית משמעת זומן לסגל ואמור לשחק. ביבראס נאתכו שמונה לקפטן זמני של הנבחרת מצפה לקבל מהמאמן החדש את התפקיד באופן קבוע אבל ההחלטה תלויה בעיקר בהחלטה של המאמן החדש בנוגע לעתידו של הקשר בסגל הנבחרת והאם הוא מתכוון לבנות על נאתכו כשחקן הרכב.

בשבוע הבא תתכנס הנהלת ההתאחדות לכדורגל כדי לאשר את חברי ועדת האיתור, בגלל מצוקת זמן והיעדר שמות מתאימים, חברי הוועדה לקידום הנבחרת אמורים להיות גם בוועדת האיתור, לפחות חיים רביבו, אלי אוחנה ואלי גוטמן.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20