מעבר דירה תמיד תהיה אירוע מכונן שכולל שפע של בירוקרטיה ותיאומים עם בעלי מקצוע שונים. חברת הובלות היא הגוף שעליו אתם סומכים ובו אתם תלויים. הובלה של בית היא לא עניין של מה בכך ומומלץ לפנות לחברה מקצועית ומנוסה. על החברה להעסיק עובדים מיומנים ולהיות מצוידת בטכנולוגיה המתאימה.

מובילים בטבלה

עוברים לדרום

אם אתם תושבי דרום הארץ ומתכננים לעבור דירה אז מומלץ לפנות לחברת הובלות מסוגלת להגיע אליכם בזמן ולא לעכב את העברת הדירה. הובלות בדרום מומלץ שיעשו על ידי חברה גדולה אשר מסוגלת לספק את השירות ללא בעיות מיותרות. מספר העובדים שיגיעו ביום ההובלה תלוי בכמות הציוד שקיים בבית ובמהותו. לפני שאתם מזמינים הובלה כדאי לערוך סקר שוק קצר ולגלות מי החברה האמינה ביותר, מי קיבל את ההמלצות הטובות ביותר לאורך זמן ומי מציע את המחיר המשתלם ביותר.

מרכז העניינים

תושבי המרכז ובעיקר תל אביב נוטים לעבור דירה באופן תדיר. מדובר בסטודנטים שהתחילו ללמוד, תושבי חוץ ומשפחות שהחליטו להגר לפריפריה. הובלות במרכז הן מן הסתם מורכבות יותר, קיים צורך להתנייד במרכזה של עיר הומה ומומלץ שהמובילים יעשו את העבודה כמו שצריך.

גם הובלות מהמרכז לפריפריה יש לתכנן נכון. תמיד כדאי להתחיל את ההעמסה בשעות הבוקר המוקדמות כך שהציוד יגיע בשעה הגיונית לדירה החדשה הכין שהיא לא תהיה. כשפונים לחברת הובלות בקשו מנציג החברה להגיע לביקור בדירה. הנציג יסקור את הדירה ואת הציוד וידע כיצד להיערך וכמה אנשי צוות להביא אתו.

לעיתים יהיה צורך להשתמש במנוף חיצוני שמוריד ציוד דרך המרפסת או אחד מהחלונות. שימוש במנוף חוסך זמן רב ומאמץ וגם שומר על הציוד מפגיעות שעלולות לקרות בחדר מדרגות. לאחר שהנציג ערך רשימה של כל הציוד שאמור להיות מובל כדאי לסכם את לוח הזמנים כך שלשני הצדדים יהי ברור מה קורה מתי ובאיזה אופן.

מובילים להצלחה

הובלות בבאר שבע לא מבצעים על גבי גמלים. העיר הגדולה והמפותחת כבר התפשטה לכל עבר, קמו בה שכונות חדשות רבות, וכך גם מתקיימים בה מעברי דירה רבים. בזמן האריזה של הציוד מומלץ מאוד לרשום על כל ארגז מה הוא מכיל ולאיזה חדר הוא שייך. מהלך חכם זה יקל עליכם בפריקה ויחסוך מכם התרוצצויות עם קרטונים בכל רחבי הבית.

כאשר מגיעים המובילים רצוי שלא יהי אנשים מיותרים בבית, זה עלול להקשות על תהליך ההובלה, וגם לא בטיחותי. למרות זאת רצוי שמישהו יפקח עין ויראה שהכול מתנהל כשורה. כדי שההובלה תתנהל באופן תקין יש לוודא שלחברה יש ביטוח בתוקף. כדאי לבקש לראות את המסמכים ולא להסתפק בהצהרות.

חולון בת ים

מעבר דירה במרכז דורש תכנון רב ומומלץ להתחיל את התכנון שבועיים לפחות לפני המעבר עצמו. כדאי להגיע אל הדירה החדשה, למדוד את השטח ולהחליט מה יעמוד איפה. אם מדובר במכשירים אשר דורשים חיבור לחשמל (כמו הליכון למשל) אז מומלץ לוודא שבמקום שהוא מיועד לעמוד בו קיים שקע חשמלי. כמובן שניתן להשתמש בכבל מאריך אך מוטב להמעיט בשימוש בהם , הן מהפן האסטטי והן והצד הבטיחותי.

הובלות בחולון כמו בכל עיר סואנת מצריכות זהירות ומקצועיות. לא תמיד ניתן למצוא מקום בטוח להחנות משאית ולעיתים יהיה על הסבלים לצעוד עם הציוד  ברחוב. חברת הובלות Bee Moving ותיקה ומקצועית שמציעה שירותי הובלה וכל מה שמתלווה אליה. ברשות החברה טכנולוגיה מתקדמת וכן צוות מיומן ומנוסה שידע כיצד לשמור על הציוד שלכם.

הכתבה הופקה בחסות חברת לוגונט מיתוג עסקי ונכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

 

20 News

20 News