רק לפני שלושה חודשים הקומיקאי אסף הראל, העומד בראש סיעת 'אנחנו העיר' בתל אביב שהפסיד במירוץ לראשות העיר, התחייב נחרצות שלא יישב בקואליציה עם רון חולדאי ו'הליכוד', "גם אם יהיה לזה מחיר פוליטי", והבטיח: "להישאר ולעשות אופוזיציה". הוא אף יזם עצומה ציבורית לחתימה על קריאה לחולדאי-זמיר-מרצ שלא לשבת בקואליציה עם הליכוד.

לא יושבים עם גזענים

קמפיינים גזעניים ומסיתים? לא בעיר שלנו!הצטרפו לעצומה שקוראת לחולדאי, זמיר, מרצ ועיר לכולנו לא לשבת בקואליציה עם מי שנבחר על בסיס קמפיינים של שנאה ופילוג. מחר ביבי מגיע לעיר. בואו נשלח לו מסר ברור: ת״א-יפו אומרת לא לגזענות! [לינק לעצומה: https://www.drove.com/action/5bbb0b1dcecc30000198947d?via=59fc62834beebb00ba273644&utm_medium=copy+link&skey=.EaU]

Posted by ‎אסף הראל‎ on Monday, 8 October 2018

 

"אם חס וחלילה איכשהו חולדאי ייבחר שוב, אני מבטיח להישאר ולעשות אופוזיציה כמו שבחיים לא הייתה לו", התחייב אז בראיון לגל"צ. "התנגדויות, בג"צים מונולוגים – מה שצריך. אני אלחם על העקרונות שלנו, או בתור ראש או בתור ראש אופוזציה".

אלא שהיום, לאחר משא ומתן אינטנסיבי, לדבריו, שינה את דעתו ושיתף כוונות – "סגן ראש העיר". כן, כן, בתוככי הקואליציה. כך הוא הסביר זאת:

קואליציה או פוזיציה?

הגיע הזמן לעדכן! אחרי שלושה חודשים של מו״מ סוף סוף קיבלנו החלטות. צפו&שתפו!

Posted by ‎אסף הראל‎ on Monday, 28 January 2019

הרשת מצידה לא חסכה בדיחות על חשבון הפלופ הפוליטי.

 

אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20