"אני, תמר ניזרי, נכדה לניצולי שואה, נשואה ליהוידע ואמא לשמונה ילדים, מדליקה משואה זו לכבוד הממשלה הכי ימנית שהיתה במדינת ישראל והולכת להרוס לי את הבית בעוד שבוע ולהשאיר אותי בלי כלום. אני מסתובבת פה ומרגישה יאוש ופסימיות. האויב זה לא ביבי". כך אמרה היום (ו') תמר ניזרי, מראשי המאבק למען ההתיישבות היהודית בעמונה, בכינוס מפלגת "הליכוד" באילת. בהמשך ניזרי הורדה מהבמה בטרם סיימה את דבריה.

תמר ניזרי
תמר ניזרי. צילום: עידו בן פורת, ערוץ 7

מירי רגב, שרת התבות עלתה לנאום לאחר דבריה של ניזרי. רגב שתמכה בתכנית ההתנתקות ב-2005 אמרה: "לא הייתה ולא תהיה ממשלה ששומרת על ההתיישבות יותר מממשלת הליכוד, הבאנו את חוק ההסדרה כדי להציל אלפי בתים ביהודה ושומרון. ועד היישוב עמונה יודע כמה מאמצים השקענו כדי לטפל בעמונה וגם בעפרה. יש פסק דין חלוט לגני שני המקומות האלה, נעשה את הכל כדי להציל את הבתים שם אבל את האמת צריך להגיד: את חוק ההסדרה ואת קידום וחיזוק ההתיישבות עושה ממשלת הליכוד בראשות בנימין נתניהו".

לפני דבריה של ניזרי, רגב התייחסה לחקירת ראש הממשלה בנימין נתניהו והעבירה ביקורת קשה על כלי התקשורת בישראל. "מה שעובר ראש הממשלה ומשפחתו בשבועות האחרונים זה לינץ' ציבורי ותקשורתי באמצעות התקשורת וגורמים מהשמאל. חקירה שמתנהלת בתקשורת ערב ערב עם הדלפות מלאות בשקרים וחצאי אמיתות וכל זה כשראש הממשלה מנוע מלהגיב ומלהתייחס לנושא כי הוא תחת חקירה", אמרה רגב, והוסיפה, "זו תופעה מכוערת ולא ראויה שכוללת גם מתקפה וכינויים אישיים נגד היועץ המשפטי לממשלה במטרה ללחוץ אותו להגיד כתב אישום נגד ראש הממשלה".

אלעד שור

אלעד שור