בכל בית ישנם מכשירי חשמל שונים, תאורה בחדרים השונים מכשירי חימום וקירור ועוד. כאשר אחד המכשירים מחליט לקצר ואנו נשארים בחשיכה הדבר הראשון שנעשה (אחרי שנקלל כמובן) הוא להתקשר לחשמלאי מוסמך שיבוא לתקן את התקלה. מבט קצר בלוח החשמל לא ייתן לנו מושג לגבי מה קרה.

חשמלאי מוסמך

אל תנסו את זה בבית

באופן כללי לא מומלץ לנסות לתקן תקלת חשמל באופן עצמאי. חשמלאים מוסמכים יש בכל מקום בארץ. לדוגמה אם אתם תושבי ראשון לציון תוכלו להזמין חשמלאי בראשון לציון שיגיע בזמן קצר ויאיר לכם את הבית.  העיקרון שמוליך אותנו בכל הנוגע לתקלות חשמל הוא שברגע שמרגישים שמשהו לא תקין יש להתקשר מיד לחשמלאי מוסמך.

רחובות חשמל

ברחובות נמצא מכון ויצמן למדע. אם נבקר במקום בוודאי נלמד על בנג'מין פרנקלין, תומס אדיסון ועוד כמה חבר'ה שהיו שותפים לגילוי בחשמל. חשמלאי ברחובות יספק לנו שירות תיקונים מהיר ויעיל, בימים שבשגרה וגם בעתות חירום. ברחובות כמו בערים נוספות ישנם אלפי תושבים אשר צורכים חשמל מידי יום. בעונת החורף תקלות חשמל הן קריטיות ויש לטפל בהן במהירות. מומלץ להתקשר לחשמלאי בכל תקלה ולא להשאיר את זה ליד הגורל.

חשמלאי מוסמך ידע לעלות על כל תקלה במהירות ולתקן אותה. בהזמינכם חשמלאי הביתה יש לוודא שהוא מחזיק בתעודת חשמלאי. מומלץ כמובן לחפש המלצות מהזמן האחרון על החשמלאי ולשמור את מספר הטלפון שלו בהישג יד.

חשמלאים בחולון

בחולון אשר נושקת לבת ים נמצא מוזיאון הילדים בחולון. ילדים הם עם סקרן מטבעו ולכן עלינו לשמור עליהם מפני סכנות שונות. לדוגמא ישנם ילדים אשר נוהגים לשחק עם השקעים בבית ולא מודעים לסכנה שנשקפת להם. חשמלאי בחולון יעשה כל מה שצריך על מנת להתגבר על כל תקלה ביתית. מומלץ גם להתייעץ אתו בקשר למיגון שיגן על ילדים מפני התחשמלות.

בכל הזמנה של חשמלאי בחולון או בכל עיר אחרת בוודאי תרצו לסגור את המחיר מראש. זאת במידה שלא מדובר במצב חירום שמצריך הזמנה של חשמלאי מיד ללא השתהות מיותרת. מערכת החשמל בבית חייבת לעמוד בסטנדרטים נוקשים וכך גם התיקון חייב להיות מקצועי וללא אלתורים.

חשמלאים באזור המרכז

חשמלאים בראשון לציון ובכלל באזור המרכז הם עסוקים מאוד ויש להם עבודה רבה בכל יום ולפעמים גם בלילה. אם אתם מתכננים להזמין חשמלאי  לעבודה מסוימת כמו החלפת לוח חשמל או טיפול בשקעים ברחבי הבית, כדאי לוודא אתו שהוא פנוי באותו יום ושלא יעשה עבודה מהירה ויברח ללקוח אחר שלוחץ עליו. מומלץ להתקשר לחשמלאי מנוסה שיש עליו המלצות טובות. תמיד כדאי להתייעץ עם חברים ושכנים. לכל אחד יש רשימת בעלי מקצוע סודית שהוא שומר לעצמו.

פונים לאיש מקצוע

חשמלאי מוסמך איציק סייג התחיל את לימודי החשמל עוד בתקופת התיכון. כיום הוא בעל עסק עצמאי שמטפל באלפי לקוחות. איציק מקפיד לבצע בדיקה של כל המערכת גם בקריאה לבדיקה ספציפית. שיטת עבודה זו מותירה את הסיכוי לתקלה חוזרת כנמוך ביותר. מכיוון שמדובר בידע מקצועי אלתור לא בא בחשבון.

על מנת למצוא חשמלאי טוב ישנם כמה כללים חשבים שכדאי לפעול על פיהם: דבר ראשון חשמלאי חייב ברישיון מורשה. ישנם כמה דרגות של חשמלאים ולא כל אחד מורשה לבצע כל עבודה. חשמלאי הוא לא טכנאי ולכן לא אמור לתקן מכשירי חשמל. למטרה זו יש חשמלאי שירות והוא היחיד שיעול לתקן מכשירי חשמל. חשוב לקבל את הרושם הראשון, אם החשמלאי לא נראה לכם אמין אז מומלץ לחפש אחד אחר.

 

הכתבה נכתבה בעזרת חברת התוכן אוצר מילים – כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

 

 

20 News

20 News