אירועים כוללים אלמנטים שונים אשר כל אחד מה חשוב בפני עצמו. יש את העניין של הקייטרינג, ההזמנות לאירוע, לשכור אולם מתאים ועוד דברים נוספים. אחד הדברים אשר לא יכולים להימנע מהם כאשר רוצים לקיים אירוע הוא המוזיקה. פעם כשהיינו עורכים מסיבת כיתה בערב יום שישי, הסתפקנו בטייפ קטן אשר עשה את העבודה. כיום כל אירוע מתקיים באולם גדול או בשטח ולפיכך נזדקק להרבה יותר מסתם מערכת הגברה.

עניין ההגברה הוא רק חלק מכל הסיפור, ועל מנת לייצר אווירה יש להשתמש באפקטים חזותיים אשר כוללים תאורה חכמה ומערכות שונות אשר הופכות את האירוע לחדשני ומתקדם. הגברה ותאורה הם בעצם שני הדברים אשר יקבעו איך יראה הערב שלכם ואיך הוא ישמע. לא מספיק להביא את התקליטן הטוב ביותר, צריך שגם ישמעו אותו באופן המקצועי ביותר. ורחבת הריקודים חייבת להיות מוארת ונוצצת לכל אורך האירוע ע שאחרות המבלים יעזוב את המקום וילך הביתה.

חשמל נייד

כל אירוע זקוק לאנרגיה. הכוונה היא כמובן לאנרגיית חשמל אשר בלעדיה לא נוכל לקיים את האירוע מלכתחילה. כאשר אנו נמצאים באולם אז אין בעיה של ממש כיוון שכל אולם מחובר אל רשת החשמל הארצית. אבל אם נרצה לקיים אירוע בשטח או במקום שאינו מחובר לרשת החשמל נאלץ לעשות שימוש בגנרטור נייד. השכרת גנרטור היא פעולה פשוטה למדי אשר לא צריך יותר מאשר לפנות לחברה אשר משכירה ציוד לאירועים. ישנם כיום סוגים שונים של גנרטורים והם שקטים ואיכותיים ביותר. אין כל צורך להתפשר על מיקום האירוע וניתן לקיים אותו בכל מקום אשר עולב על הדעת: בחוף הים, בחורשה, בגינה ליד הבית או אפילו בלב היער.

כמובן שמוטב לפנות לחברה אשר מתמחת בתחום כך שהסיכוי לתקלות יפחת באופן משמעותי. באמצעות גנרטור מתאים ניתן להאיר שטחים, להתחבר אל מערכות הגברה, לבשל בשטח ולהשתמש בכל מה שדורש חיבור לחשמל. הגנרטורים הם מוצר אמין מאוד ואפשר לסמוך עליהם שיחזיקו מעמד לכל אורך האירוע ואף יותר מזה. ניתן גם להצטייד בגנרטור לגיבוי למקרה של נפילת מתח או הפסקת חשמל שתתרחש בדיוק באמצע האירוע שלכם.

שומעים אתכם למרחוק

הגברה לאירועים היא ביטוי אשר כולנו מכירים. כיום מערכות ההגברה מסוגלות לספק סאונד רחב ביותר ולהפיק צלילים שלא נשמעו בעבר. מערכות משולבות על רמקולים איכותיים, תאורה מרהיבה ואלמנים נוספים שונים הביאו לשינו תפיסה בכל הנוגע לאירועים. על כן, אין כל ספק שנחפש את המערכת הטובה ביותר שקיימת ולא נסתפק במשהו בינוני. מערכות מקצועיות אפשר לשמוע מיד. הצליל נקי יותר, שומעים היטב את הבסים ומרגישים את הסאונד באוויר.

אפילו את המערכת הביתית שלנו קנינו בחנות מקצועית, אז למה שלא נשקיע באירוע חשוב. איך יודעים שאכן מדובר במערכת מקצועית? אחת הדרכים היא דרך האזנה לסאונד אשר בוקע ממנה. לא צריך להיות מומחה ומיד מזהים עיוותי צליל וסאונד לא טוב. גם בנושא התאורה צריך לדעת את העבודה. אנשים אשר נמצאים שנים בתחום ידעו בדיוק איך צריך להראות האירוע ויפיקו ממנו את המרב.

חברת מגה הפקות, מציעה שירותי הגברה ותאורה, מסכי ענק ועוד אלמנטים מגניבים ברחבי הארץ, החברה מחזיקה מערכות סאונד מהמתקדמות בעולם, ובנוסף מערכות תאורה ממוחשבות וצוות מקצועי ומסור, אשר עומד לרשותכם לאורך כל מהלך האירוע . מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא הגברת לאירועים ותאורה מקצועית. החברה מספקת ציוד נוסף כגון גנרטורים להשכרה ועוד דברים נוספים.

השתתפו בכתיבת התוכן לכתבה: חברת Ebranding – ניהול מוניטין באינטרנט לעסקים וחברות.

 

 

 

 

 

 

 

מרב לרנר

מרב לרנר