מאמן מכבי חיפה, אלי גוטמן הודיע על התפטרותו לאחר פחות מחודש בתפקיד. לטענת המאמן, שמונה לפני שני משחקים בלבד, ההתפטרות מגיעה על רקע רפואי ולאחר שעבר סדרת בדיקות והתייעץ עם רופאיו. בתחילת שנות ה-2000, התפטר גוטמן מתפקידו כמאמן בית"ר ירושלים לאחר שנתגלו בעיות בליבו.

"מבחינתי זו טרגדיה", אמר גוטמן הפורש. "סוף סוף הגעתי למקום שכה רציתי להיות חלק ממנו. אלו היו שלושה שבועות בהם פרחתי ושבה לי התשוקה לאמן כדורגל. חזרתי לאמן במועדון שבו התחלתי בליגת העל ובו אני מסיים את תפקידי כמאמן כדורגל".

אלי גוטמן ניצח במשחקו הראשון על הקווים כמאמן מכבי חיפה את הפועל חדרה, ולאחר שנראה שנושבת במועדון מהכרמל רוח חדשה, השבוע הובסו הירוקים 3-1 בדרבי והציגו את היכולת החלשה שאפיינה את המועדון בשנים האחרונות.

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, אמר: "אין לנו צל של ספק שבריאותו של אדם היא מעל לכל, לכן ההחלטה המאולצת לקבל את בקשתו של אלי הייתה מתבקשת. שני הצדדים מאוד מצטערים על כך. היו לי תקוות רבות שבהנהגתו של אלי נעלה מחדש על דרך המלך. ראיתי את חדוות הניעורים והתשוקה חוזרת לאלי בתקופה שהיה פה. אני מאחל לאלי בריאות ואריכות ימים".

מתן בן הרוש

מתן בן הרוש