תתרגלו לשם החדש, פוטיס קציקאריס, מונה למאמן הפועל ירושלים.  ״אני מאוד שמח להצטרף להפועל ירושלים. מדובר במועדון עם חזון ברור לגבי השתפרות תמידית במפעלים המקומיים והאירופאים. אני רוצה להודות לבעלי הקבוצה, אורי אלון, על ההזדמנות לעזור למועדון להמשיך לצמוח ולהתפתח. הייתי כאן בעונה שעברה עם לוקומוטיב קובאן והתרשמתי מאוד מהאווירה והאוהדים. הפעם אני אהיה בצד שלהם ואני מצפה כבר לפגוש אותם. אני בטוח שתהיה לנו עונה מרתקת אבל עכשיו זה הזמן להתחיל לעבוד. יאללה הפועל!".
קטסיקריס. צילום: הפועל ירושלים
קטסיקריס. צילום: הפועל ירושלים
הפועל ירושלים הודיעה על מינויו של פוטיס קציקאריס למחליפו של סימונה פיאנג׳אני האיטלקי שעזב לטובת ארמני מילאנו. הקבוצה במקומו של סימונה פיאניג'אני. אחד התנאים של המאמן היווני היה חוזה ארוך טווח והוא הוחתם לשלוש שנים.
קציקאריס נחשב למאמן בכיר וראשי הפועל ירושלים הפעילו לחצים גדולים וכסף גדול כדי להביאו. הוא עבד באא"ק אתונה כעוזר מאמן של דושאן איבקוביץ' ודראגן סאקוטה ובשנת 2003 מונה למאמן הקבוצה. קציקאריס אימן בדינמו סנט פטרסבורג, אריס סלוניקי, ולנסיה, בילבאו  ולוקומוטיב קובאן. היווני מגיע אחרי שאת העונה האחרונה אימן את מורסיה.
קציקאריס אימן בעבר גם את נבחרת יוון אבל המאמן המוערך שהגיע לכמה גמרים והפסיד בהם מחפש תואר. בהפועל ירושלים האלופה הוא יכול לרשום גם תארים.
‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20