הליכוד ערך הערב מפגן תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו: על רקע דו"ח ההמלצות החמור של המשטרה והפרסומים לפיהם יחסי נתניהו ושאול אלוביץ' יחקרו במה שמכונה פרשה 4000, הגיעו הערב (ש') פעילי ליכוד להפגנת תמיכה מול מעון ראש הממשלה.

במהלך ההפגנה נשמעו קריאות תמיכה בראש הממשלה נתניהו ובממשלת הימין והונפו שלטים "העם עם נתניהו", וכן קריאות נגד "ניסיון ההפיכה של השמאל", כלשון המפגינים. לאירוע בו השתתפו גם חברי הכנסת אמיר אוחנה ונאוה בוקר, הגיעו אזרחים מכל הארץ. חרף מזג האוויר אוטובוסים יצאו ממרכזי הערים המרכזיות ובתוכם פעילים מהאגף הצעיר של תנועת השלטון כמו גם פעילי סניפים.

מפגן תמיכה בנתניהו. צילום: המטה החרדי בליכוד

 

ראש הממשלה נתניהו השוהה במינכן בשליחות מדינית הודה בדף הפייסבוק שלו לתומכים שהשתתפו במפגן, והדגיש שהתמיכה מחממת את ליבו.

יו״ר צעירי הליכוד דוד שאין, ממארגני האירוע אמר: ״לכולנו היה חשוב לבוא לכאן כדי לחבק את ראש הממשלה ולהביע בו תמיכה למרות הגשם. אנחנו כאן כדי לומר לראש הממשלה בנימין נתניהו – תמשיך, העם מאחוריך״.

יעקב וידר יו"ר המטה החרדי בליכוד וממארגני מפגן התמיכה, אמר: "הוכחנו הערב שהעם עם נתניהו! אם השמאל חושב שהוא יוכל להחליף את הדמוקרטיה בכוח – אנחנו נהיה כאן כדי לעצור אותו".