צילום: Pixabay

 

עיצוב אירועים – לא רק התאמת צבעים, התקופה שעיצוב אולם אירועים הסתכם בהתאמה של צבע המפות למפיות כבר מזמן חלפה. היום עיצוב אירועים לא רק "יפה" ומתאים בצבעים, אלא גם מעביר מסר ואווירה. עיצוב אירועים יבחר על פי קונספט ייחודי שיותאם באופן אישי למזמיני האירוע ויעביר את המסר אותו בעל האירוע מעוניין להעביר למוזמנים.  העיצוב בא לידי ביטוי לא רק בשולחנות או בווילונות, אלא גם בחלל האולם, רחבת הריקודים, עמדת הקבלת הפנים, הבר ואפילו – נראות מדי המלצרים וצורת הגשת המנות.

מה כל כך חשוב בעיצוב אירועים?

עיצוב האירוע הוא התפאורה של האירוע, הוא זה שיוצר את הרושם מהאירוע ומשפיע על ההרגשה של האורחים בעת הגעתם ולרוב קובע על האנרגיה שתהיה במהלך האירוע. התרגלנו לראות פריטים מעוצבים בכל מקום, ולכן אם נגיע לאירוע שאינו מעוצב לפי הנורמות שהתרגלנו נרגיש משהו חסר לנו בעיניים ושהאירוע לא מושקע מספיק.

מנגד, אירוע מעוצב ישרה אווירה מתאימה על החוגגים. בר מצווה למשל בקונספט טרנדי, למשל האוונגרס או הארי פוטר, יהפוך את האירוע למיוחד וימשוך את האורחים ליהנות מחוויה קסומה לערב אחד. עיצוב בר מצווה לא חייב להיות לפי נושא מסוים, אלא גם לפי אווירה שתרצו ליצור. אירוע שרוצה להתחבר למסורת היהודית יעוצב בצבעי תכלת, כחול ולבן ואירוע שרוצה להיתפס כספורטיבי יעוצב בצבעי קבוצת הכדורגל האהובה.

עיצוב אירועים – אלמנטים משלימים

עיצוב אירועים יבוא לידי ביטוי בצבעי המפות והמפיות, אך לא יישאר מוגבל לעולם הצבע. עיצוב אירועים כולל אלמנטים מעוצבים שונים שפזורים ברחבי האולם, כמו למשל מכונית ספורט בקבלת הפנים וכן בסידור הפרחים שעל השולחנות. אין שום סיבה להישאר עם סגנון עיצוב מיושן של פמוטים במרכז השולחן, כאשר כיום יש עיצוב פרחים לאירועים מרהיב ומקורי שעושה שימוש בצבעוניות של הפרחים כדי לבלוט ולמשוך את העין. עיצוב פרחים לאירועים, בטרנד העכשווי, כולל שילוב של בלונים עם הפרחים, אותיות שם חתן בר המצווה בפרחים ועוד. בנוסף ניתן להיות יצירתיים ולהתאים את מדי המלצרים לעיצוב הנבחר, וכן ליצור עמדת קבלה שתואמת את הרעיון המרכזי של העיצוב.

 

כשהאורחים שלכם יכנסו לאולם הדבר הראשון שהם יראו זה את העיצוב. עיצוב אירוע מושקע הכולל עיצוב סביב רעיון מרכזי, ימשוך את האורחים אל תוך האולם וישאיר אותם מצפים להמשך האירוע. אמרלו עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים יספקו עבורכם את הפתרון המושלם לעיצוב ייחודי, חדשני ובלתי נשכח.

תקשרו עוד היום לטלפון: 050-9710166 או שלחו מייל לכתובת: amarelu7@gmail.com.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20