ברחבי הארץ מתקיימים מידי יום אלפי עבודות שיפוץ שכוללות שבירת קירות, קידוחים, שימוש בחומרים שונים, הדבקה ועוד פעולות שונות שבמקרה הטוב יוצרות בעיות עם השכנים. עבודות מסוג זה ישאירו מאחוריהן הרבה בלגן, לכלוך ושאריות שלא ניתן להתעלם מהם ועל כן יהיה עלינו להזמין חברת ניקיון מקצועית לאחר השיפוץ על מנת שתכין את הבית למגורים.

להזמנת חברת ניקיון בתים ומשרדים – פנו לחברת ניקיון לבנדר

ניקיון לאחר שיפוץ – מה הוא כולל?

בניגוד לעבודת ניקיון רגילה שמתבצעת בבתים ובמשרדים, ניקיון לאחר שיפוץ יכלול שימוש בחומרים אחרים וכלים מקצועיים שמיועדים להסרת לכלוך קשה, חומרי בניה, דבקים מסוגים שונים וסיליקון. בנוסף לכך, עבודת השיפוץ תשאיר מאחוריה בשטח גם חלקי מתכת מסוכנים, ברגים, מסמרים ושבבי עץ בכל רחבי הדירה. בשביל להימנע מגרירת זמן ועל מנת להיכנס לבית במהירות מומלץ לבצע את הניקיון על ידי צוות מנוסה שעבר את ההכשרה הדרושה למצבים מסוג זה.

מה כבר יכול לקרות?

מעבר לדירה לאחר שיפוץ כרוכה בשינוע של רהיטים מסוגים שונים אל הדירה או בתוכה מה שיצריך תנועה בחלל נקי שמוכן לקבלת הרהיטים. ככל שמדובר על בית שלא הוכן מראש למגורים אז יהיה עליכם לעבוד קשה והלכלוך יופיע בכל פינה, מתחת לרהיטים, בחלונות ועל המשטחים השונים. חברת הניקיון תשלח צוות שיטפל באופן מושלם בכל החללים וישאיר את הבית נקי ומוכן לכניסת דיירים.

דבקים וסיליקון הם חומרים שתמיד ניתן להיתקל בהם לאחר שיפוץ, שכן בעלי המקצוע השונים עושים בהם שימוש רב ולא תמיד מנקים אחריהם (בעיקר כאשר מדובר על בית שנמצא בשיפוץ מאסיבי). גם מסמרים וברגים עלולים להוות סכנה לדיירים וכדאי להיפטר מהם בזמן. גורם נוסף שעשוי לסכן הוא שבבים של עץ או מתכן שנוצרו על ידי עבודה עם מקדחים ודיסק, עבודות מסוג זה יגרמו לפיזור שלהם בכל רחבי הדירה גם בחדרים שמרוחקים מאזור השיפוץ.

כמה זה אמור לעלות?

ניקיון דירה לאחר שיפוץ כרוך בהוצאה של בין 1000-2000 ₪ אך הוא משתלם ביותר וחוסך בסופו של דבר בהוצאות שיגיעו לאחר שכבר תיכנסו לדירה. החישוב של המחיר כולל את גודל הדירה, מספר החדרים ועוד. אם מדובר על בית פרטי אז יתכן שהמחיר יהיה יקר יותר אך הסיבה לכך היא ההשקעה הרבה שכרוכה בניקוי בית מסוג זה.

ניתן לנצל את ההזדמנות ולבצע גם פוליש ווקס כאשר הבית הריק. ככל שמדובר על בית נטול רהיטים אז העבודה תהיה הרבה יותר פשוטה ותתבצע טוב יותר מבלי לפגוע ברהיטים או מוצרי חשמל. כך ניתן לבצע את הניקיון ולהיכנס לבית מוכן, נקי ומאורגן. כדאי להזמין את נציג החברה ולקבל ממנו הצעת מחיר בכתב לאחר שהוא ראה את הבית והבין על מה מדובר. בכל מקרה לא כדאי לבצע את הפעולה לפני תום כל עבודות השיפוץ באופן סופי ומוחלט.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20