שחקני מכבי חיפה חוגגים ניצחון חוץ ראשון העונה. צילום: מכבי חיפה
שחקני מכבי חיפה חוגגים ניצחון חוץ ראשון העונה. צילום: מכבי חיפה

מכבי חיפה רשמה ניצחון גדול 0:3 על הפועל רעננה בנתניה. הרבה לפני פורים מכבי חיפה התחפשה לקבוצה. סינטאיהו סלליך באחד המשחקים הטובים שלו מאז חזר לחיפה, העלה אותה ליתרון בדקה ה-38 והצליח להבקיע את השני בדקה ה-68 וניקיטה רוקאביציה כבש את השלישי בדקה ה-76. מכבי חיפה רשמה ניצחון חוץ ראשון אחרי 17 מחזורים. השאלה הגדולה עכשיו היא האם מכבי חיפה תצליח לנצח ולהשיג כרטיס לפלייאוף העליון.

מאמנה הזמני של מכבי חיפה רוב מאס, שחגג ניצחון בכורה בליגה עם הירוקים אמר בסיום: "היינו רעים מאוד במחצית הראשונה ובגלל זה כעסתי במחצית ואמרתי לשחקנים שהם יכולים לעשות הרבה יותר. נתתי להם את הביטחון ואני שמח שראו את התוצאות במחצית השנייה. הגיע לנו לנצח, אבל היינו צריכים להיות טובים יותר במחצית הראשונה. יש לחץ, אבל זה כדורגל, כל שבוע יש לחץ. אפשר לראות שאנחנו עושים צעדים לאט, החבר’ה עובדים קשה, זה הכי חשוב בשבילי. הכדורגל יגיע".

המאמן המפסיד מנחם קורצקי: "התפרקנו במחצית השנייה, אין תירוצים, לא היינו מספיק טובים. צריך להפיק לקחים, אבל אין לנו זמן להיתקע כי יש לנו כבר בראשון משחק מאוד חשוב מול אשקלון ונצטרך לעשות את העבודה. לא יודע אם נתנו יותר מדי כבוד למכבי חיפה, כל המערכים כמעט לא עבדו ולא היינו אגרסיביים כמו שאנחנו רגילים".

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20